Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Használtatok gyermeke...

Anyukák! Használtatok gyermeketeknél Viborcul-t? Melyik napszakban adtátok, mennyi ideig és mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Nekem az alvás könnyítésére ajánlották.
2009. aug. 20. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen,amikor a fogzás miatt kicsit nyugtalanabb volt.Neki bevált(igaz,ő a többi homeopátiás szerre is nagyon jól reagált).Én csak éjszakára adtam neki.
2009. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

fél éves mult a fiam, amikor eloszor használtuk. a tájékoztato szerint mindenféle eredetu lázat és nyugtalanságot enyhít a piciknél, így a fogzásra is jo. napkozben ugy-ahogy bírtuk nélkule, mert el tudta terelni a kicsi a figyelmét, vagy ha kellett, géllel maszíroztam az ínyét.

idoszakonként megkínozták a fogocskák éjszakára, ilyenkor kapott rendszeresen Viburcolt lefekvore, és ha éjszaka mégis nagyon sírt, akkor Nurofen szirupot is...néhány napig, max 1 hétig, aztán kihagytuk, majd ha megint jott ilyen idoszak, akkor ujra adtuk neki. Ugyanígy felkelt éjszaka a szokásos tejért, de "ok nélkul" ritkábban sírt fel a fiam, az biztos:)

2009. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán használt!
2009. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ,hogy ritkábban ébred tőle mit jelent ? (Kb)
2009. aug. 20. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
második vagyok: stabilan 3 oránként felkelt a kicsi a tápszerért, de a fogzos-nyugos idoszakban volt, hogy oránként is ébredt. a kup mellett kelt a szokásos tejért, és mondjuk 1-2 ébredés ezen kívul, vagy még az sem.
2009. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az oránkénti nyoszorgés helyett volt 2x tej, és max 1-2x simogatás.
2009. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem,hogy nagy csodára ne számítsak :))

Van olyan éjszaka,hogy 45 percenként nyöszörög.Már boldog lennék ha 2-3 óra lenne belőle,mert soványabb vagyok ,mint terhesség előtt:(

2009. aug. 20. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!