Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 6 hónapos tápszeres...

Mit eszik 6 hónapos tápszeres babátok? Mikor? Mennyit?

Figyelt kérdés
Természetesen tápszeren, tejpépen kívül.
2009. aug. 20. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Enyém reggel tàpszer,tizorakor szintén.Ebéd gyümi,vagy zöldség.

Délutàn tàpszer,késö délutàn vagy este griz(babàknak valo),esetleg gyümidesszert,és késö este is tàpszer,tejpépet nem hasznàltunk eddig

Mennyiség:tàpszer mindig 170-180 ml,gyümi:egy egész üveg bébiételes.

2009. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mi szopizunk, és most nagyon nem akarunk enni :o(

reggel szopi 80-140között

tízórai szopi 50 gyümölcs 50

ebéd szopi max 120

uzsonna szopi 50-70 gyümölcs tejpéppel 60

vacsora szopi max 120


Onnan tudom a szopik mennyiségét hogy orvosi utasításra mérem, mert nem akart/akar enni 3hete :o(

Előtte meg napi 5szopi volt, mellette meg gyümölcs 200 és főzelék 200. Amióta kevesebbet szopizik, be kellett vezetnem a tejpépet is hogy meglegyen a tejalapu kaja mennyiség. Mindent úgy kell beleimádkozni.

2009. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia második válaszoló. Ugyanezzel küzdöm mostanában, kislányom 6,5 hónapos. Nem tudott mondani a doki semmit, hogy miért nem eszik a babád? Már Én is nagyon aggódom, mert csak úgy egyik napról a másikra fogta magát, és alig hajlandó enni.
2009. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta a doki,hogy szoptatási sztrájk... Minden más érdekli a kaján kívül, nincs türelme enni, egy pici zaj úgy kizökkenti az evésből, hogy utána már nem is eszik semmit. Akár 10kanállal, akár 50kanállal evett előtte, a szopizással ugyanez a helyzet. Nem tudom hogy egy szoptatási sztrájk ilyen sokáig elhúzódhat-e, mert a legtöbb helyen azt olvastam, hogy max 1hét. Azt is mondta az orvos, hogy annyit mindíg eszik amennyire szüksége van, éhen nem fog halni. Próbáltam már a sötétben,csendben szoptatást, valamivel többet evett, de panellakásban élünk, így a 4. emeleten lévő zaj is lehallatszik a földszintre. Egy kicsit hanyagoltam a kanalas kajákat, hogy többet szopizzon és ne menjen el a tejem, de mászkálhattam én egész nap egy szál cicibe, és feküdhettem mellette, neki nem kellett. Így állandóan fejek megint,hogy fent maradjon a mennyiség. Este eszik jobban, amikor jól kifárasztom, meleg levendulás vízben úsztatom, és már tiszta kómás mire bekapja a cicit :o)

Tegnap meg ma már valamivel jobban evett, de nem akarom elkiabálni...

2009. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!