Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit kakil...

Normális, hogy ennyit kakil egy nap?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8és fél hós 10kg és napi 5-6szor minimum kakil, de van, hogy többször.Nem megy a hasa, normál széklete van.Havi 200 pelust diból el:)

Ez természetes???


2009. aug. 21. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:

Ma fél 7kor kelt és már 2 kakis pelusa volt.

Gondolom gyors az anyagcseréje, de akkor meg vékonyabbnak kellene lennie nem???

2009. aug. 21. 08:10
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! én is hasonlót akartam már kérdezni :)))

a fiam 10 hónapos, 10 kilós és leaglább 4-5 kaki van naponta. neki sem megy a hasa. szerintem ezzel nincs baj, tényleg jó az anyagcseréjük. nem eszik az enyém sem többet, mint két hónapja, mégis többször kakil. viszont mozog egész nap. szerintem ebben lehet a magyarázat.

2009. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked, aranyos vagy!!!

Ma 5ször kakilt:)

2009. aug. 21. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia egyszer láttam a spektrumon egy műsort: emberi test számokban, eszerint az újszülött életének első évében 140l pisit ereszt, kb 40kg kakit nyom... eléggé brutálisan hangzik, de szerintem még a kis srác produkciója is belefér:) És persze ami bemegy az ki is jön... ha eszik, akkor kaki is lesz:)
2009. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!