Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyit alszik?

Normális hogy ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Kislányom 3hónapos(koraszülött),napközben 4x eszik.,éjjel 1x.kb 3,5-4óránként eszik.

Általában kaja után 1-1.1/4órát fent van,utána alszik a köv etetésig.,de van úgy,hogy alvás után 1óra múlva felébred és nézeget fél-1órát aztán visszaalszik .délutáni -fél4-kaja után már nem nagyon alszik csak fél órát kb.Nem sok az egybe 2,5-3óra alvás???


2011. nov. 7. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem , nem sok!

Az én 1,5 éves fiam is alszik ebéd után 2-3 órát!És az éjszakát is végigalussza!:)

3 hónapos még picike! Szüksége van az alvásra, úgy fejlődik az idegrendszere!

2011. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem alszik sokat, kicsi még, szüksége van rá. A 14 hónapos fiam még 2X alszik egy nap, de. 1.5 órát, du. 2, éjszaka 1X ébred.
2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogyis baj!


Az én fiam 1 éves,és napközben délben elalszik és fél négy-négy előtt fel sem kell.

2011. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!