Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil HA1 optima tápszert...

Milumil HA1 optima tápszert ad valaki babájának?

Figyelt kérdés

Ezt írta fel a gyermek orvos a babámnak. Nem elég a tejem, néha eszik egy kis pótlást. Inkább este kell majd ezt adnom mielőtt lerakom aludni, mert sokszor kel éjszaka és hátha ettől a sűrűbb tápszertől jól lakik és alszunk éjjel. Éjjel szopik, csak 2 óránként igényli,de már hulla vagyok, nem alszunk rendesen, ő sem-én sem. Jó ez a babátoknak, akik ezt használják? Jól lakik tőle?

Köszönöm, ha írtok!



2012. dec. 11. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs senkinek sem alergiája a családban akkor HA-t felejtsd el. egyrészt keserü másrészt megfoasatja a babát, ilyet csak olyanoknak kell ahol apa-anyának étel alergiája van.


A másik hogy az 1-s tápszer egy magasabb kalória tartalmú tápszer, erre nincs szüksége 6 hós kor alatt. Adjál neki sima start tápszert, azt elfogja fogadni, nem büdös, és nem fog töle zöldet kakálni. tápanyag értéke pedig mint az anyatejnek.

2012. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs allergiás a családban. 4 hónapos a babám. Adjak neki tejpépet vacsorára???
2012. dec. 11. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz a tápszerrel!!!Ugyanez volt nekem is, hogy estére kevesebb volt a tejem, és az okosok ahelyett, hogy biztattak volna a többszöri szoptatásra, felírták ezt a tápszert...Ami szuper, csak éppen a babám cumizavaros lett, innentől fejtem csak és üvegből adtam, és csak 4 hóig tudtam szoptatni....:((( Nem érte meg...ha a baba éhes, akkor kel, és szopizik, nem kell neki tápszer feltétlenül egyből!!!!A több szoptatástól meg több tejed lesz!Nincs olyan, hogy rossz anyatej, nem attól nem alszotok jól, hogy nem zsíros a tejed!!!Remélem ezt nem az orvos mondta, mert akkor keresnék is egy újat helyette!!!Egyszerűen a babádnak ennyi táplálékra van szüksége, és ennyi lesz a tápszerből is!Az éjszaka, ha baba van sajnos ilyen, később jön a fogzás, a szeparáció, és 1000-nyi más... Ez a tápszer abszolút nem sűrű, nekem egy grammal nem hízott többet tőle a babám,vagy aludt jobban, ezek már nem olyanok mint régen...nem fújnak....Később a bukás miatt felírták neki a milumil AR-t, na az sűrű, de ugyanúgy gyarapodott!A mai eszemmel tuti nem hallgatnék senkire csak szoptatnék, és nem ezeket adnám.... Bár sztem a legjobb márka, de a tejcsinél nem jobb semmi!
2012. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj, minek egy 4 hósnak tejpép vacsorára??Hiszen még nem is kezdtétek el a hozzátáplálást...és akkor sem erre lesz szüksége, hanem gyümire, zöldségre....Az anyatej el kell, hogy laktassa épp eléggé!!!Szoptasd igény szerint, és nem lesz gond!!!
2012. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2012. dec. 11. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezt írták fel, azon kívül, hogy nagyon büdös és rossz ízű, semmi bajom vele. Úgy néz ki, hogy a kisfiamnak sem. A tejre van mikor fintorog, de a tápot mindig megeszi. Kicsit drága, de nem merek váltani, mert lehet azt nem fogadja el. Én reggel szoktam adni neki, a többi lefejt tej. Nem szokott éjszaka kelni szerencsére.

3 hónapos és én vagyok súlyos allergiás, ezért kaptunk HA-t.

2012. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a lányom simán megette, és hízott is tőle...
2012. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok még

De nekónk a Beba tápszerei jobban bejöttek és vacsorára azt kap a lányom, amúgy anyatejet.

Simán szopizik úgy, hogy mellette a cumisüveget is rendesen használja.5 hónapos most, 2 hónapos kora óta átaéussza az éjszakát

2012. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!