Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok a kiságyban,...

Hogy altatjátok a kiságyban, ha mindig felkel?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos. Születésétől kezdve nehezen alszik el nap közben. (Pl evés közben sose aludt el) Ha elringatom és beteszem az ágyba akkor tuti egy fél óra és már fent is van. Persze még fáradt de már vissza nem tudom altatni ezért nyűgös a következő alvásig. Azt találtam ki, hogy a babakocsiba teszem be és ott altatom, amivel nincs is baj mert ha hallom hogy kicsit felébredt akkor visszarázom és ott alszik is tovább. De nem tudom, hogy ez mért így alakult és hogy más babája, hogy alszik több órán keresztül úgy hogy nem kell föl?!
2012. dec. 11. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hason altatni, nálunk ez bejött. Vagy hátsimogatást, popóütögetést (finoman). De az is lehet, hogy csak átmeneti időszak! Kitartás!
2012. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már mindent kipróbáltam, de sajna semmi.. úgy látszik, akkor marad a babakocsi, mert abban legalább vissza tudom altatni :).

köszönöm a választ

2012. dec. 11. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is csinálta ezt az 5 hónaposom. 3 héten át csak (percre pontosan) 30 perceket aludt napközben. Látszott rajta, hogy fáradt, de nem tudott többet aludni. Már teljesen ki voltunk készülve, ő is, én is a kialvatlanságától, aztán varázsütésre elmúlt ez a "30 perces betegség" és újra 1-2-3 órákat aludt egyhuzamban.

Kitartás!

2012. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nálam csak éjszaka alszik egy huzamba többet. nem új keletű a dolog és szerencsére annyira nem is fárasztó. csak tényleg arra lettem volna kíváncsi, hogy másnak a babája, hogy tud úgy aludni, hogy nem kell fel több óráig.. :)
2012. dec. 11. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi 3 hetesen hagytuk sirni,mert addig állandóan ébren volt.12órán át csak orditott,utána nagy nehezen aludt 1*4órát a többiben meg orditott és 20perceket aludt.Hasa sosem fájt.És mióta hagytuk sirni,megtanult aludni.Őt úgy altatom,hogy felkel,eszik 140-160ml-t,utána nézelődünk és beszélgetünk 1-2órát,majd eszik 60-80milit és ellaszik magától,mert elnyomja a kaja.Este meg fürdik 6-7között,utána eszik és alszik is,mert általában már 4től ébren van.HAjnalban felkel fél4körül,eszik,peluscsere és alszik még 4 órát.Ha felkel 1-2körül,ugyanez a menet és addig alszik mig nem lesz reggel 7-8.ÉS hason alszik,mert különben minden rángásra felkel.
2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉS nemrég volt 2 hónapos
2012. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!