Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hós a babám és teljesen...

7,5 hós a babám és teljesen kifordult magából! (viselkedés) mit tehetek?

Figyelt kérdés
eddig nagyon szépen gügyögött mosolygott játszott egyedül is és mással is.egy rossz szavam nem volt rá.de 7hós kora óta nem jó neki semmi.azért is hisztizik ha tisztába rakom ha lerakom a szőnyegre és úgy játszok vele szabály szerűen hátraveri magát addig míg rá nem jön hogy ez nem is olyan rossz.mikor főzök viszem magammal beszélek hozzá kb fél méterröl és az sem jó neki.addig hisztizik míg ki nem veszem.pedig tényleg soha nem volt felkapatva.ráun a játékaira.nem érdekli csak az hogy óbégasson.2 foga kijött már most stagnál tehát a foga sem jön. lelkiismeretfurdalásom van hogy néha nincs annyi türelmem és rossz gondolatok kavarognak bennem.én kiteszem a lelkemet neki minden téren nagyon sokat foglalkozok vele és mindíg azt csináljuk amit szeret de csak nem tetszik neki elég sűrűn.aludt,evett,tiszta pelus ,minden ok.de csak hisztizik. KÉRNÉM hogy olyan anyukák válaszoljanak akik hasonló helyzetben voltak de tudták orvosolni.ne azok akik bántani akarnak mert ennél jobban nem akarom rosszabul érezni magam.
2012. dec. 12. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
szia .szerintem ne aggódj.talán ez egy ilyen időszak:)türelem
2012. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát pont itt tartunk mi is, 8 hónapos egyébként a lánykám, pár hete van nálunk is. A pelenkázás és az öltöztetés egy tortúra, leizzadok bele. Aztán meg nagyon hamar megunja a játékait is és így ahogy írod, óbégat...

Sajnos a megoldás nálunk csak az, hogy valami új érdekes dolgot mutatunk neki, más nem használ...

De pont tegnap beszélgettem egyik barátnőmmel, akinek 3 hónappal idősebb a lánya, és azt mondta, hogy nekik is így volt, de elmúlt magától, gondolom a fejlődéssel, hogy mondjuk már felállt, stb....

Nem tudom, hogy a te babád hol tart a fejlődésben?

Kúszik, mászik?

2012. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen most kezdett el mászni pár napja és élveznie kéne de sokszor van hogy mászkálást is megunja könny nélkül jön az óbégatás.felveszem 10-05 percig csendes aztán kimennék a konyhába lerakom és kezdi előről.kb 1 hete intenzíven ez a napi program.
2012. dec. 12. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én babám is ennyi idős, nálunk ez az időszak 2 hétig tartott! De vagy 1 hónapnak tűnt :) Nálunk magától elmúlt, szerintem nem sok mindent lehet ilyenkor csinálni. Mi sokat jártunk akkor emberek közé, pl. bevásárolni és ott elbámészkodott ideig-óráig. Szerintem érezte rajtam az idegességet, ami csak tovább fokozta a dolgot. Próbálj továbbra is türelmesnek maradni és gondolj arra, hogy nemsokára vége :)
2012. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
jön a foga
2012. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!