Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez a viselkedés egy...

Normális ez a viselkedés egy 17 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
A homokozóban állandóan szórja másokra a homokot, hiába szolok rá, a motorral mindig más fele akar menni, minden gyereket meg akar rángatni vagy az arcukba bele nyúl. Elmúlnak ezek a rossz szokások, amúgy nagyon okos értelmes kisfiú, társaihoz képest mindig előrébb járt a fejlődésben. Most van az a nehéz időszak?
2012. jún. 28. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre Én is kiváncsi vagyok..az Én fiam is 17hónapos és egy égedelem:)És szintén őis mindig mindent hamarabb csinált mint ahogy "normális"...
2012. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hós és hasonló a szitu, én a dackorszakra tippelek!
2012. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jó akkor nem egyedül mérgelődök:)

És ti hogy kezelitek, és hogy bírjátok, én estére kipurcanok alig várom hogy aludjon és legyen egy kis nyugi :)

Amúgy nagyon édes fiú mindenkinek integet, és imád puszilkodni, jó evő és jó alvó :)

A tiétek milyenek?

2012. jún. 28. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm kislánya ilyen.

Most lesz 20 hónapos és még mindig verekszik, harap, üt-- a lányomat rendszeresen meg akarja tépni.

Nála kb 5 hónapja tart, és semmi nem segít.


Ők először poénra vették,és kinevették,vicces volt,mikor odacsapott,vagy harapott, mára odafajult ahelyzet,hogy ha anuyka rászól kiröhög, ha odacsapnak naki olyan hisztit vág,hogy meg kell mosdatni mert nem kap levegőt, anyuka aggodalmas arcát látva pedig jókat derül a kislány!!!


tuti egyébként,hogy a dackorszak rész, csak fontos,hogy kezelik szerintem. Eddig én még megúsztam,vagy csak szerencsém van, a lányom eltanulta a kisbarátnőjétől, elkezdett ő is verekedni, erélyesen rászóltam, hogy nem szabad, és tessék bocsánatot kérni, mondja is hogy bocs bocs. Nála kb két hétig tartott.

2012. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!