Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós babám erőlködik az...

6hós babám erőlködik az üléssel ha kézbe fogom és megtartom a hátát mindig a lábaihoz hajol le ez nem gond a gerincnek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Az én kislányom is 6 hónapos, imád ülni. Az első pár alkalommal lehajolt a lábaihoz, vissza kellett húznom, utána már saját magát tartotta, a tenyerén támaszkodott. Most már elég szépen ül egyedül, de nem sokat,eldől egy idő után :o) Túl sokáig nem nagyon engedem,nehogy baja legyen. Erőltetni persze nem szabad, ha elfárad úgyis látod rajta.
2009. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi idos korban ez egy teljesen normalis mozgasforma, hogy ulve eloredol a labaihoz. En is meg voltam ilyedve miatta, aztan lattam egy tajekoztaton, hogy 6 honapos korban bizony igy csinalnak. Az en fiam is eloadja.
2009. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nekem 5 hónapos a lányom, de ha az ölemben van és úgy ülünk, akkor állandóan a lábait csócsálná. Engem már nagyon idegesített, féltem hogy pupos lesz, de mondták, hogy mikor felfele néz, akkor egyenes a háta, szóval nincs baj a gerincével. mindenesetre remélem, h a lábak nem sokáig lesznek olyan érdekesek :)
2009. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ez megnyugtatott!
2009. aug. 21. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!