Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágtátok vagy vágattátok...

Mikor vágtátok vagy vágattátok le először a babátok haját?

Figyelt kérdés
Lányom nagy, és dús hajjal született. Kb. 3-4 hónapos korában kezdett elhullani neki, de utána nőtt is az új haja. Most 8 hónapos és kb. 3-4 cm hosszú a haja, és elég dús is. Sógornőm egyfolytában azzal nyaggat mikor vágom már le a haját, mert ő ennyi idősen már a lányának hajnyíróval nyírta. Ti babátok mennyi idős volt mikor először hajat vágtatok neki?
2012. dec. 13. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam is nagy hajjal született, kb. 2 hete, 5 és fél hónapos korában ollóval levágtuk a túl hosszú és kiálló tincseket.
2012. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lányomnak egyébként szépen egyenletesen nőtt eddig, és nincsenek kiálló szálak.
2012. dec. 13. 08:09
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan fodrász,géppel és ollóval.
2012. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De csak azért vágattátok le mert nem szépen nőtt, vagy azért, hogy erősödjön?
2012. dec. 13. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár a lányom 2hónapos múlt csak,de amint nő majd a rendes haja,vágni fogom majd,hogy ne két szál legyen neki.Amig kicsi,addig úgyis felesleges növeszteni neki.Majd ráér 3éves kora után hosszú hajjal lenni.
2012. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is nagy sűrű hajjal született. Én nem vágtam le neki,hajnyíróval meg pláne nem. A fufrujából szokok vágni,ha belelóg a szemébe. Attól,hogy levágod NEM fog erősödni a haja,max úgy látszik mivel az elvékonyodott,babahajat levágod. Több haja sem lesz,mert attól nem fog több hajhagymája lenni. Ez genetika,hogy kinek mennyi és milyen haja van. Persze akinek vékony szálú,kevés annak egy jó hajvágással többnek tűnik. A kislányom már 18hónapos és mindenki megcsodálja a hosszú,dús haját. A nagyobbik lányomnak sem vágtam soha és annyi haja van,hogy 2 embernek is elég lenne,ráadásul még göndör is. De az én hajam is nagyon sok,nekem sem volt soha levágva,kicsi koromban sem,mégis sok.

Szóval kérdező le ne vágd a kislányod haját,pláne hajnyiróval. Egy kislánynak legyen szép hosszú haja és ha már ilyen szerencsések vagytok,hogy van neki,akkor le ne vágd,max igazíts rajt.

2012. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kb 6 hónapos korában rámentünk géppel a lányom hajára.Nagy hajjal született, de idővel olyan gyenge lett vagy nem tudom, meg a sok háton fekvéstől már nem tudtam kordában tartani a csomósodást!!

Nem bántam meg..3szor annyi haja van most, és szép ilyen sötét szőke lett! :) Előtte szinte fekete volt.Most 23 hónapos

2012. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfian nagyon sok, es suru hajjal szuletett, amibol egy szal sem hullott el. Igy amikor 4 honapos volt muszaj volt levagatni a hajat mert mar belelogott a szemebe. Az volt az elos hajvagasa, azota mar 2x volt. Iszonyatosan gyorsan nol a haja, es az apukajara utott, mert nagyon sok es dus haja van. Egyszoval nem azert vagattuk le, mert hogy tobb hajat akartunk volna neki, vagy egyebek, szimplan neki is jobb igy, hogy nem log ra a fulere es nem log a szemebe.
2012. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 9 hónapos korában hajnyíróval. Hosszú szőke hajjal született, nem is hullott ki neki 9 hónaposan, már igen hosszú haja volt :)
2012. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsi lányom 14 hónapos, és nem tudom, mit csináljak a hajával. Nem nagyon dús neki, göndörödik a vége, meseszép vörös. viszont már a fürdésnél mindig vizes, de annyira nem hosszú, hogy össze lehessen kötni. Még sosem vágtam le neki. Nem merem:D Az enyém és apáé is nagyon dús, göndör, hullámos és barna. Nem tudom, kire ütött a kismanci...
2012. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!