Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali alvásnál ébredés...

Nappali alvásnál ébredés utáni remegés! Tapasztalt valaki hasonlót babájánál? 9 hónapos baba

Figyelt kérdés
Egy ideje néha észrevettem (mondjuk 1-2 hete) de nem foglalkoztam vele különösebben. Most 9 hós a babám. Azonban tegnap is és ma is 2 különböző családtagom is megjegyezte egymástól függetlenül hogy ébredés után remeg. Persze alig észrevehetően a mozgásában van valami remegős, a kezeit, lábait és a fejét is úgy beremegteti ilyenkor. Nem fázik az tuti! Tudom hogy itt nem kapok választ arra hogy ez normális-e és majd gyerekorvostól akarom megkérdezni de addig is légyszi nyugtassatok meg hogy más is tapasztalt már hasonlót nem csak én!
2012. nov. 20. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne egy gyermekneurológiai kivizsgálás.
2012. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk volt ,de nem a nappalinál, hanem az éjszakai nagy alávs után

megkérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, hogy leesik a vércukorszintjük ilyenkor, ha a reggelivel ez rendeződik, akkor tuti erről van szó, nincs szükség kivizsgálásra

reggeli után tényleg nem volt soha

2012. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Andy1111 válasza:
Szia. Ugyanezt tapasztaltam ma nappali alvás után. Szintén 9 hónapos. De kicsit erőteljesebb remegése volt,térdelt,sírt,remegett. Kivettem,de el kellett telni pár percnek míg megnyugodott. :( remélem semmi komoly.
2021. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!