Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos köt. Oltást és...

2 hónapos köt. Oltást és kiegészítőket beadathatom-e ha kicsit náthás (sárgás-zöldes) a baba pár napja (láza nincs)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos majd megmondja a helyszínen. Mi az, hogy sárgás-zöldes a baba? A taknya vagy a bőrszíne?
2012. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit náthás volt,de az orrváladéka tiszta volt (nem sárga vagy zöld), a fiam megkapta, de nagyon alaposan megvizsgálta előtte a doki, nem lett betegebb. A "kicsit náthás" elég szubjektív fogalom, azt majd eldönti az orvosotok, hogy beadja-e.
2012. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudja eldönteni,oltás előtt kérd,hogy alaposan vizsgálja meg.Meghallgatja a tüdejét,megnézi a torkát és akkor kiderül.
2012. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs, a váladék sárgás-zöldes, nem a baba.
2012. dec. 13. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a váladék színes, az nem kis nátha szerintem - de majd a doki eldönti. én várnék a helyedben.
2012. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eleve nem adattam be többet egyszerre, de ha náthás akkor meg végképp nem ,. még ha a doki beadná is.
2012. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sárgás zöldes váladék annyira nem jó, bár nem is a világ vége. Az orvos megvizsgálja, és eldönti, oltható-e. Ha bizonytalan vagy, nem akarod bevinni tanácsadásra, akkor hívd fel telefonon, és kérj tőle tanácsot. Ha beteg, nem fogja megkapni, csak, ha meggyógyult, de a mi gyerekorvosunk gyógyulás után, csak 4-5 nappal oltja, hogy erősödjön addig is a szervezete.
2012. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!