Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom bőre nagyon száraz....

Kislányom bőre nagyon száraz. Van valami kenőcs, amitől jobb lesz neki? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. dec. 13. 12:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sokáig kerestem én is a megoldást a kisfiam száraz bőrére. Pedig gyógyszertári fürdetővel fürdettem, mégis egyre rosszabb lett, piros érdes foltok is kezdtek megjelenni rajta. Aztán egyszer elfogyott a gyógysz. fürdetőnk, és láss csodát, elkezdett javulni a bababőr! Ha hiszed, ha nem, az én kisfiam pont erre volt érzékeny! Azóta nem használjuk, vettem Neogranormon tusfürdőt, pumpás, jól adagolható, és helyrejött a bőre. Persze azóta is száraz valamelyest, főleg télen, mert ilyen a bőrtípusa, de már csodaszép! Esténként, fürdés után bekenem neki a gyermekorvos által felírt testápolóval, vagy Neogranormon testápolóval, így szépen szinten tartom neki. Nyáron viszont semmi baja, amióta elhagytuk a gyógyszertári matyit. Mondjuk nagyon nézett az ismerős gyógyszerésznő, hogy ettől ugyan hogy lehet, hisz nincs benne semmi allergizáló, dehát ez van.
2012. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én Neogranormon testápolót használok reggel és este, de van amikor napközben is, ha pelenkázás közben észreszem, hogy száraz a bőre. A fűtés miatt jobban kiszárad a bőrük. Azzal is segítesz, ha párologtatsz a szobában.
2012. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! utána nézek a shea vajnak,csak nem értek hozzá és félek,hogy rosszat vennék neki. és a neogranormonnak is. mindkettővel csak bekenem a testét,gondolom picit várok,hogy beszívja és ennyi?
2012. dec. 13. 15:42
 14/19 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári mosakodóba is lehet laureth sulfate, ami egyébként minden tusfürdőben, samponban megtalálható. Erre is lehet érzékeny. A dm alverdes termékek elég jók. Shea vajat meg már tényleg sok helyen árulnak neten. Jól nézd meg hol veszed, mert van ahol arany áron adják. És ahogy már írták finomítatlant vegyél. És a vízbe tegyél olajat, meg tejet is lehet, ez mind lágyítja a vizet és puhítja a bőrt.
2012. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
drága? : [link]
2012. dec. 13. 15:57
 16/19 anonim ***** válasza:
Neugranormon érzékeny bőrre való baba krém, nekünk nagyon bevált!
2012. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem mondható drágának, amit linkeltél. Ne ijedj meg az áraktól, ezekből sokkal kevesebb is elég mint más kencékből, nagyon kiadósak:)!
2012. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jó ár. Simán veheted az utántöltő csomagolást. Majd beteszed egy kis tégelybe magad.
2012. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az is jó,nem drága mert nekünk 8 hónapig elég volt a 450ml-es pedig az ekcémája miatt van amikor sokszor kell bekenni naponta.Mi az MM Gold márkájút használjuk.
2012. dec. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!