Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babára? (részletek...

Mit adjak a babára? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kezdő anyuka vagyok, illetve leszek. A kisbabára otthon 21-23 fokban (ez ideális?) mit adjak? És ha kiviszem, hogy öltöztessem fel?

2012. dec. 13. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
otthon hosszú ujjú body + harisnya vagy rövi body + rugi. Ha kiviszed akkor egy réteggel több ruha kell rá mint amibe te jól érzed magad.
2012. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :-)
2012. dec. 13. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt adom a babyre itthon : 1 rugi vagy egy body és egy harisnya.

Kint : Hosszú ujjú body, harisnya, hosszú poló, hosszú nadrág, pulcsi, téli overáll ( zsák ), és egy hatalmas atakró mivel sajnos nincs lábzsákunk.

4 hós.

2012. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nappal 26 fok van, éjszaka pedig 23-24. Mi fázósak vagyunk! :) A fiamon hosszú ujjú body, rugi és egy mamusz van. Ha kimegyünk ugyanez, plusz téli overál, pléd, lábzsák. :)

3 hónapos

2012. dec. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :-)
2012. dec. 14. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Itthon 22fok van.


Rövid body+ hosszőú újjú póló, melegítő naci zoknival.

Ha sétálunk akkor a nadrág alá harisnya, a felső fölé pulcsi, egy kis tutyi a lábára, sapka és a bundazsák. A babakocsi mózes részébe terítettem egy takarót alulra. Ennyi.

2012. dec. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!