Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veszélyes a bárányhimlő egy 5...

Veszélyes a bárányhimlő egy 5 hónapos babára nézve?

Figyelt kérdés

A nagyobbik gyerekem ovis csoportjában bárányhimlős két kislány. Kicsit tartok tőle, hogy akkor hozzánk is beköszönt.

A kicsi 5 hónapos még csak.


2012. dec. 12. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint örüljek, ha néhány hónaposan elkapja a nagytól, a kicsi heveri ki a leghamarabb.

(gyakorlatban nem tudom, mert a nagyot beoltattam, és az ügyeletes orvos és a háziorvos szerint is barihimlős lett, mert volt az ajkán egy hólyag, de a kicsin nem jött ki)

2012. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Három hónapos volt a kisebb, amikor a férjem behozta a házba a bárányhimlőt. A nagyobbikon rengeteg pötty volt, meg napokig magas láza volt. A kicsin három db pötty jött ki. Se láz, se hőemelkedés. Csak anyatejes volt még. Utólag örülök neki, hogy elkapta akkor.
2012. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!