Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ajándékot vesztek fél...

Mennyi ajándékot vesztek fél év feletti babátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egy nagyot inkább, vagy több kicsit?

2012. dec. 13. 17:37
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
100%
Egy nagy ajándékot kap.(Lakásba való állványos hintát)
2012. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7hós, egy plüss állatot kap, amolyan jelképes ajándékként, hogy bár még nem érti, de azért mégis kapjon valamit..:)
2012. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Atroposz ***** válasza:
100%
10 honapos lesz a lányom.2 ajándékot vettünk egy olcsò tescos egymásba rakhatò kisebb-nagyobb karikát és egy fisher price krokodil xilofont. Nagy a kínálat, de nagyon dràgák is.Igazsàg szerint szerettem volna venni fakockàkat,de nem talàltam a Tescoban helyette valami gumiszerü kockàkat talaltam aminek kevés darabja van és borsos àra van.Annyira nehezen tudtam vàlasztani, mert nem tudtam eldönteni melyik játék a legjobb.
2012. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1 éves lesz!

Hát őszintén megvallva, sokat kap! Sok minden tetszett,amit ki akartam próbálni, ezért meg is vettem!

2012. dec. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, már 23 hónapos, de egy búgócsigát kap, és kisautókat. Összesen kb. 3000 Ft. Egyrészt mindennek örül, másrészt, januárban lesz a szülinapja is, úgyhogy 3 héten belül kétszer is lesz ajándék osztás. :)
2012. dec. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hónapos, több kicsit kap: plüss Füles, formafaló dobozt, játéktelefont, ami mondja az ábécét, akarnék még venni neki valami építőkockát, de eddig nem találtam. Tesóméktól is kap egy játékot, nyomkodni lehet rajta gombokat és zenél, meg vannak rajta állatok, és, ha megnyomod az állat hangját utánozza. Nagymamám mondta, hogy 2000ft vegyek valamit neki. Még a férjem nagybátyja illetve tesómék sógornője jön hozzánk szenteste, gondolom ők is hoznak valamit. Tudom, hogy felesleges ennyi ajándék, de egyrészt ezeket, ha nem mennek tönkre évekig tudja használni, másrészt, ez az első karácsonya és bár ő még nem érti, nekem fontos.
2012. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!