Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az első étel amit...

Mi volt az első étel amit adtatok a babátoknak mikor már nem anyatejet ivott?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg, ha valakinek nem volt teje?

Tápszert használtatok?

Szerintetek normális ma még a tejtestvérség?


2012. dec. 13. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a tápszert használják. Többek között én is.

De azért elég sok embert hallok, meg olvasok hogy tejért volt, tejet vesz. :) (Úgy hogy normális. Csak ki tudja kitől kapod lehet valami dohányostól, a szomszédnak annyi teje volt mint a nem tudom mi adakozott is a védőnőknél de ivott is dohányzott is. )

2012. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk korababáknak való tápszert kellett venni az ikreknek (a tejem elment), utána meg bukás ellenit. Ha nem lettek volna ilyen speciális esetek, kerestem volna tejadó anyát. Nagyon jó védőnőnk volt, akit ő ajánlott volna, abban megbíztam volna én is. De csak ezért.

Egyik rokonunk is adott le tejet pár éve, ő is normálisan, egészségesen élt és táplálkozott. Szóval van még tejtestvérség, de talán ritkább jelenség, mint régebben.

2012. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a értelmes válaszokat!
2012. dec. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!