Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig adtatok egy ételt,...

Hány napig adtatok egy ételt, mikor bevezettétek az étrendben? És mi volt az első étel és utána?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm.
2009. okt. 28. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél évesen almával kezdtem, első nap 2 kanál almalé, másnap is, majd 2 kanál almapüré, másnap 4 kanál, harmadnap amennyit megevett, majd egy egész kis alma kb az 5.napon. Aztán jött a banán-először almával keverve fele fele arányban, szintén 4-5 napig, majd a barack almával, banánnan keverve. Ha ezek megvoltak, jöttek a zöldségek, sárgarépa, sütőtök...
2009. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, én üveges kaját adok neki, és nekem minden nap mást etettem vele

Persze, az elején nekem is az alma, sütőtök és a megszokott kaják, de nem adtam napokig soha ugyan azt

Soha nem volt hasfájós, ezért is mertem így adni neki

2009. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első mondatnak egy kicsit érdekesre sikerült a megfogalmazása, de remélem érted:)
2009. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Almával kezdtem volna én is, de a lányom nem így gondolta. Utálta nagyon. Próbáltam után őszibarackot, az sem ment. Aztán valaki azt tanácsolta, próbáljak meg főzeléket adni először neki. Na az ízlett neki. Most ott tartunk, hogy csak gyümölcsös kajákat eszi meg. (alma-csirke, alma-banán-csirke.) Ma először sütőtök marhahússal próbálkoztam, sikerrel.

Én is üveges kaját adok 8 hónapos kislányomnak. Bár most már néha előfordul, hogy a mi kajánkból adok neki. Pl. tegnap krumplifőzelék :)

2009. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló az előírt menetrend szerint csinálta a hozzátáplálást. Én is így kezdtem, de aztán sokkal spontánabb dolog sült ki belőle. Én is szinte mindig mást adok neki, most már 3 hét után levest is evett krumplival, répával pld., és a puffasztott kukoricapelyhet is megkóstolta már, s imádja.
2009. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!