Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az első étel amitől...

Mi volt az első étel amitől rosszul lettetek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A rakott krumpli.:-) Aztán minden más tojásos kajától is (rántotta, főtt tojás...). Utána már a paradicsomos és a hagymás dolgok se estek jól, nagyon égett tőlük a gyomrom.
2012. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mogyoró,azóta sem tudom megenni még a nutellát sem.Aztán az összes főtt étel.Én viszont imádom a rántottát és bundás kenyeret :)
2012. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
pizza...
2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A reggeli szendvicsem. De az párszor előfordult, mert egy idő után automatikusan 2 szendvicset csináltam. Az első leért, majd távozott, utána a másikkal sosem volt gond. :)

De a legemlékezetesebb rosszul létet a szilvás gombócnak köszönhetem, azóta sem eszem meg. Rá sem tudok nézni. Pedig a lányom majdnem 2 éves. :)

2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Enyhe nányinger tört rám egy túrós sütemény miatt, aztán meg leves után lett hányingerem.
2012. dec. 11. 21:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Első terhesség alatt a hús, 22 hétig méglátni sem bírtam! :(


A másodiknál a kávé!:( 5 hetes terhesen lettem rosszul tőle...7 hós a kicsi, még a szagát sem bíromazóta sem:(

2012. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Marhahús, bármilyen formában :/
2012. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 domcsi84 válasza:

Én birsalmalevest készítette, jóízűen megettem és aztán elkapott a hányinger és a szédülés. Ez még a legelején volt, abban az időben kellett volna megjönni a menstruációmnak. Azóta 1x a pizza szagától, iszkoltam a szobából kifelé. :-)

9. hetes várandós anyuka

2012. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Pulykapörkölt. :)

Este jòìzűen ettem belőle, reggel mikor a fèrjemnek akartam elrakni ebèdre ès megèreztem a szagàt elkapott a hànyinger. As ezt követő 10 hètben mackòsajtos kenyèren ès gyümölcslèn èltem, semmi màst nem bìrtam megenni.


A pulykapörit azòta is jò messzire kerülöm, pedig a veled valò incibens màr több, mint 5 ève törtènt.

2012. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 9+4hkm vagyok... érdekes amiket írtok. Én nagyon rosszul létes vagyok még most is, de sosem volt olyan, hogy kajától konkrétan.. Mindig csak szagoktól, de legyen az öblítő, füst, parfüm és még sorolhatnám. Amúgy hazudok, mert a csoki az tuti hányás mindig, de addig nem jutok el, hogy megkostoljam, elég megszagolnom... :S
2012. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!