Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt így? Hogy...

Másnál is volt így? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos, a hozzátáplálást 6 hónapos korában kezdtem el. Naponta 2-szer (néha 3-szor) kap főzeléket, vagy gyümölcsöt, vagy ezt is - azt is. De mostanában (kb. 2 hete) nem tudom mi van vele, egyszerűen nem hajlandó más kaját megenni, csak szopizni akar inkább. Egy-két kanállal eszik és ennyi. Mostanában minden etetés egy szenvedés, mert "hadakoznom" kell vele, hogy egyen! :( Mitől lehet ez? Lehet jön a foga? (De már 8 fogacskája kint van, és eddig nem igazán volt ilyen problémánk.)

A másik dolog pedig az, hogy még éjszaka is átlagban 2-szer szopizik, amit már szeretném, ha befejeznénk, de egyszerűen nem nagyon akar menni! (Máshogy nem hajlandó visszaaludni, pedig több mindent megpróbáltam.)


2012. dec. 13. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

ha nem eszik akkor logikus, hogy kel éjszaka, ez így patthelyzet.


próbáltad, hogy elé teszel olyan ételt amit csipegethet? van egy ilyen korszak, hogy csak kézzel akarnak enni, enyém pont 10 hónaposan kezdte, még a levest se volt hajlandó kanállal enni, a sűrűjét tettem ki neki és úgy csipegette be :)

2012. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!