Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már néhány hetes (1-6hete...

Volt már néhány hetes (1-6hetes) kisbabád beteg? Hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hetesen volt náthás.Szerencsére az orr-szürcsögésen kívül nem lett más baja.én is náthás voltam akkor,eltartott mindegyikünknél 1 hétig.Nem viselte meg különösebben,az orrszívást is nagyon jól tűrte.
2012. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekünk is ez van, és pont 3 hetes a babám. Én lelkileg elég nehezen bírom, míg a kisfiam hősként viseli, nem sír, csak morog. Szerencsére szopizik és alszik rendesen, de az orra be van időnként dugulva, és az egyik szeme is könnyesebb, mint máskor. Hétfőn jön az orvos hozzánk.

Ha van már nagyobb gyereked és pl. hazahoz valamilyen nyavalyát, egyáltalán meg lehet oldani a szeparálást? Sajna a nagyobb fiamtól kapta el a picur.

2012. nov. 3. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a lányom, amikor 38 fokos láza lett (elkapott vmit a tesóktól). Gyógyszer nélkül pár nap alatt elmúlt szerencsére.
2012. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Nincs nagyobb gyerkőc,ő az első.Szerintem ne izgulj,az anyatejjel megkapja az ellenanyagokat. Kislányom is könnyezett,de a doki is csak annyit mondott,hogy szívjam ki az orrát,és szoptassam tovább,amennyiszer kéri,igény szerint.

2012. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most múlt 10 hetes és szintén náthás, meg talán kötőhártya gyulladása is van, mert eléggé csipásodik a szeme. Sajnos dokinál még nem voltam vele, amíg holnap nem jutunk el hozzá, addig marad a kamillás törölgetés a szemre és orrszívás + cseppentés a náthára.
2012. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!