Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves és 4,5 évesnek milyen...

2 éves és 4,5 évesnek milyen ágyat?

Figyelt kérdés
21 hónapos kislányom lassan kinövi a rácsos kiságyat (60x120). Nagyobbiknak annak idején körbetámlás kárpitozott ágyat vettünk, de én nem vagyok megelégedve vele, mert elég kemény, vékony a szivacs. Úgyhogy a kicsi sem örökli azt. Amiben most gondolkodom, hogy 70x140-es rácsos ágyat vennék, aminek majd később levehető az egyik oldala. De akkor is kell majd rá egy leesésgátló, nem? Mit tanácsoltok? Vagy inkább olyat, aminek csak 1-2 rács kivehető, hogy ki tudjon mászni? Mire figyeljek vásárláskor? Meddig tudja majd használni? Még nem akarok sima leesésgátlósat, mert szereti a mélyen fekvő ágyakat, olyan kuckósakat, magas "fallal" :-)
2012. dec. 14. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

emeletes ágy?

Alól aludhatna a kicsi, elég kuckós lenne neki, felül meg a nagy.

Rácsos ágyat nem vennék semmiképp. Mi csináltattunk leesésgátlós ágyat. Így lehetne kérni magasabb leesésgátlóval, ami később le is szerelhető.

2012. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
külön szobájuk van :-). és a nagy fél magasan aludni (már kérdeztem az emeletes ágyat :-) )
2012. dec. 14. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én mégis azt mondom, hogy örökölje meg a kicsi a nagyét, a nagynak meg vegyetek egy újat, egy 180-200 hosszút

Egy elsős kb. 140 centi, tehát ha most veszel egy 140-est, nemsokára megint vennetek kell ágyat.

2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért gondolkozom 70x140-esbe, mert ami most van a nagynak, az 75x150 (tehát nem sokkal nagyobb), és szerintem, ha a rácsos átalakítható gyerekággyá, akkor 5-6 éves koráig biztosan tudná használni.
2012. dec. 14. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:

én már 21 hónaposnak tuti nem vennék rácsosat. de te tudod...

Mi is pont így állunk egyébként, a nagy 4 éves, a kicsi 1,5 neki még jó a rácsos.

És szerintem az első évekre feleslegeges hosszú távra beruházni, ki tudja hányszor pisili össze.


Ezért nálunk tuti a kicsi megörökli a nagyét, és a nagy kap újat, neki már nem kell leesésgátlós.

2012. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!