Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mijen agyat vennetek 1,5 eves...

Mijen agyat vennetek 1,5 eves gyereknek ha jon a kisteso es meg o is a ti haloszobatoban alszik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem olyan aminek kivehető rácsai vannak.én úgy lennék csak nyugodt.
2012. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj elnezeset a sok okoskodonak hogy nem irtam ekezettel , ha nem tudtok normalisan ertelmezni egy szot akkor nem kell valaszt kuldeni.
2012. dec. 1. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két gyerek a ti hálószobátokban fog aludni? Négyen lesztek 1 szobában?

A kérdésre: én vennék a nagynak olyan rácsos ágyat, ami később ifjúsági ággyá alakítható, a mostani rácsos ágyába pedig tenném a kistesót.

2012. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mindkét ágyat a gyerekszobába tenném. Nálunk a születésüktől kezdve a saját szobájukban és ágyukban aludtak.
2012. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hat szeretnem ha a szobajaban aludna de akkor nem lenne egy nyugodt percem sem szerintem.de nem tudom hogy az ugy egezseges-e hogy 4 alszunk egy szobaban.mikorto raknatok kulon a nagyobb gyereket
2012. dec. 1. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Off: ezt gyorsan döntsétek el, hogy elengeded e külön szobába a nagyot, mert az nem jó, ha csak halogatod, majd jön a kistesó, és hirtelen külön szobában kell neki is aludnia. Az meg még rosszabb, ha ő akkor megy külön szobába, a tesó meg veletek alszik!


Most 1,5 éves, és majd pár hónap múlva jön a kistesó, vagy mire jön, akkor lesz 1,5?

Én már normál ágyat vennék neki, amin később is fog tudni aludni. Attól függ, hogy utána egy szobában lesznek e, vagy van külön szobátok nekik. Ha külön, akkor normál szimpla ágyat. Mi helyhiány és takarékosság miatt lépcsős ágyat vettünk, kb. 110 cm-en alszik, alatta szekrények, fiókok. És nem létrán kel felmenni, hanem lépcsőn, ami szintén fiókos. A pici pedig még az átalakíthatós rácsosban alszik. Neki sokáig jó lesz még a 70*140-es ágy rácsok nélkül is.


De lehet, hogy ha most döntenék, az ikeás ágy mellett döntenék, ami emeletes: mert amíg pici a nagy, aludhat lent, majd mire a pici is "belenő" a nagy felköltözhet, addigra már a létrát is tudja használni. Nem mellesleg így mellé lehet feküdni ha még veled alszik el....


A fiam (ő volt az első) 8 hónapos koráig aludt velünk, mi utána költöztünk át a nappaliba. A lányom már nem aludt velünk, egyből egy szobában kezdték....

2012. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 eves 7 honapos lesz mikor szuletik a teso, addig meg van 3 honap de sajnos sokat vagyok egyedul es nincs szivem ot kulon rakni mert csak akkor vagyok nyugodt ha lattom minden percben
2012. dec. 1. 22:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem lennél nyugodt ha külön szobában aludna?

Az én kisfiam 8 hónapos kora óta alszik egyedül,és sokkal nyugodtabban mint amikor 3-an aludtunk egy szobában.Már 2 éves elmúlt,de én mindig bekapcsolom a bébiőrt,így hallom ha felébred,sőt már Ő is tudja hogy csak meg kell mozgatnia a bébiőrt és anya megy rögtön.Soha nem ébred sírva.

Nálunk úgy alakult hogy egy franciaágyat kapott a szobájába,ami minden oldalról körül van véve,csak egy kis rész van szabadon ahol bemegy.Kb másfél éves korától alszik ezen,és szerintem szereti nagyon.Egy leesésgátlós ágy is jó lehet szerintem már ebben a korban,vagy maradhat a rácsos is,de hacsak nem lennék hely szűke miatt ráutalva,el nem tudnám képzelni hogy még mindig együtt aludjunk,sőt még egy kisbaba is.

2012. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem 21honapos a lányom velem alszik de most vettünk neki egy ilyen ágyat!Linkelem be teszem neki a szobába és velem marad ha jön a kisteso akkor is marad én nem tudnám külön szobába tenni sajnálnám!

[link]

2012. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kb. félidős terhes voltam, mikor vettünk új ágyat a fiamnak.

ilyesmi:

[link]

Annyi a különbség, hogy a lábánál van az a rész, ahol le tud jönni. Annyira tetszett neki az újdonság, hogy nem is akart másba aludni. Külön szobában volt amúgy. Most, hogy megvan a kicsi már ketten vannak ott. Ha úgy adódik én megyek be hozzájuk, nem ők jönnek ki. :-)

2012. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!