Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem figyel es mosolyog?

Miert nem figyel es mosolyog?

Figyelt kérdés
harom honapos kisfiam figyelmet nem birom felkelteni.barmit teszek nem nez a szemembe,nem modolyog.a jatekai nem erdeklik,dolgok hangok utan nem fordul.egyedul egy matrica a szekrenyen ami erdekli,azon kacag,le se vedzi rola a szemet ha a kozelebe kerul.miert van ez? van valakinek hasonlo tapasztalata,esetleg otlete?

2012. dec. 14. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos, vagy a védőnő nem mondott rá semmit? Látása, hallása rendben van? (ezeket még a kórházban vizsgálják)
2012. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál a kórházban olyan barna csíkos dobozt? Volt benne egy füzet Édes kisbabám címmel. Minden hónapra le van írva, hogy mit kell tudni a babának, mi az amit valószínűleg tud és mi az, amit talán. A mosolygás 3 hónaposnál nem a kell, hanem a valószínűleg kategóriában van, a hang felé fordulás pedig a talán kategóriában. Ettől függetlenül én beszélnék a helyedben a gyerekorvossal, mert pl. az én kislányom ezeket 3 hónaposan mind tudta. Talán a hang felé fordulást 1 héttel később. Éles hang felkelti a figyelmét? Mert az, hogy nem fordul oda az nem baj, de az igen, ha egy erős hangra össze sem rezzen.
2012. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl biztató amit írtál, igazából látni kellene a gyereket és csak úgy lehetne állást foglalni. Van hogy anyuka beképzel dolgokat, de tényleg. Én számtalanszor érzem lázasnak a gyereket, és mikor megmérem és nem az megmagyarázom ,hogy rossza a lázmérő.
2012. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a látása hallása rndben van.:( a matricák érdeklik csak,az erős zajtól megijed.Orvoshoz megyünk holnap,csak nagyon megijesztett ma a védőnő.:(
2012. dec. 14. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi újság a babával? Voltatok orvosnál, vagy valahol megnézetni, hogy baj van-e vele?
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

voltunk.a doki szerint semmi koros nincs,de figyelgessuk,azt mondta.azt is mondf


ta h az atizmus,esetleg rossz latast minimum egy eves korbsn fogja tudni kizarni,addig pedig foglalkozzunk a babaval nagyon sokat.de mintha picit jobb lenne a helyzet.a sokadik fura hangra felfigyel,es neha mosolyog.

2012. dec. 20. 03:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem mi lett veletek?
2023. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!