Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelek: -Néha közömbösen bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelek: -Néha közömbösen bánik velem de vannak olyan pillanatok amikor szerelmesen bánik velem és akkor én is szerelmes leszek belé. - ha nem muszály nem lyön oda. -ha rá nézek mosolyog -Titokban figyel órán amikor nem nézek oda. Ez a szerelem jele?

Figyelt kérdés

Idegesen beszél ha hozzá szólok.

Amúgy nem merek oda menni hozzá meg kérdezni hogy szeret-e?

szerintetek szeret?

mert én nem tudom!

kerűl


2010. júl. 20. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
xD LYÖn xDxDDDDDDDDDDDD
2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
www.muszaj.hu
2010. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kerŰl xDDD
2010. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cigaró vagy?
2010. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na most várjál várjál...Azt mondod kerül, közömbös. Oké. Néha meg "szerelmesen bánik veled". Ez nálad mit jelent? Nem lehet hogy csak nagyon oda vagy érte és beleképzelsz ilyesmit?

Meg hogy van ez, hogy néha szerelmes leszel belé? Én egyszer leszek szerelmes, de akkor sokáig...:D

Vagy hát ne haragudj, de nem értelek.

Nem kamu ez a kérdés?:D

2010. júl. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"...nem LYÖN oda...." Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááh!!!!!!!
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát, ha nem lyön akkor malyd ott marad.
2010. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!