Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok babátoknak a...

Hogy adjátok babátoknak a Cebion cseppeket?

Figyelt kérdés

10 cseppet kéne a babámnak beadni de megkóstoltam és önmagában rettenetes. Vízben ellehet keverni? Ha igen, mennyiben? Egyszerre kell a 10 csepp?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. dec. 14. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém megeszi önmagában. Vasat is kap, azt is eszi. Szerintem keverheted kis vízben.
2012. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a teájába teszem egyszerre a 12-t,én ennyit adok.
2012. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én annyi teába adom neki amit reggel egyszerre megisszik (kb. fél dl)

önmagában keserű

2012. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom magában beveszi 3 hónapos kora óta, imádja! :)

Kezdetben még ugyebár nem volt hozzátáplálás, tehát a kanálhoz egyből a Cebiont kötötte, és amint meglátta a kanalat, már nyalogatta a száját...édesen elnyammogja...persze az első néhány napban édesen fintorgott, de sosem volt gond vele :)

Szóval attól, hogy neked szörnyű íze van, nem biztos, hogy Neki ne ízlene...

Úgyhogy én a kanálba belecsöpögtetek 10 cseppet reggelente és ő meg édesen elnyammogja :)

2012. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm. Akkor lehet megpróbálom odaadni neki csak úgy simán. A teát nem szereti, csak vizet iszik.
2012. dec. 14. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Vízbe is teheted nyugodtan. Én étkezés közben szoktam a kanalába csepegtetni.
2012. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is együtt adom a vassal kanálban, szépen beveszi 2 és fél hónapos kora óta, pedig együtt rémes az íze szerintem. Én úgy szoktam mikor teljesen vízszintes fekvő helyzetben van, így nem köpi ki.
2012. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül is, simán, önmagában cseppentettem a szájába 10 cseppet. Nagyon cuki fejet vágott, de szerencsére még csak ki sem köpte. :)
2012. dec. 14. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!