Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy a kisbabám...

Miért van az hogy a kisbabám (7hetes) elalszik és nemsokkal rá keservesen felsír álmában?

Figyelt kérdés

És persze utána fel is kel.

Alig alszik a picim pedig annyira álmos szegényke...folyamatosan ásítozik de nem alszik max 1 óránál többet..



2012. dec. 14. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszat álmodik. Az én fiam is ezt csinálja. 3 és fél hónapos.
2012. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa. Masszírozhatod neki órajárással megegyezően, erősebben, hgoy a beleit érd. Így hamarabb átmegy rajta.
2012. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is rosszat álmodik. Az én fiam is dettó ugyan ez. Nem hasfájós, így a rémálomra tudok gondolni én is.
2012. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Puszta idegrendszeri éretlenség.

Egyrészt másképp alszanak a csecsemők, rövidebb a mélyalvási fázis, tehát hamar következik a felszínes, amikor könnyebben ébrednek. És mivel az ingerületátvitel nem tökéletes,a legapróbb mozdulat "beindíthatja" a babát, amire felébred.

Segítség lehet:

mellette vagy mikor tudod, hogy ébredés következik és mé mielőtt teljesen felébredne segítesz neki átlendülni a felszínes alvási fázison, illetve a "rángásos" ébredést elkerülendő, altasd hason(így nem a levegőbe "kapadozik"), szorosan takard be, vagy akár a pólyát is kipróbálhatjátok.

2012. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálja, a hason alvás vált be. De sajnos hason nehezen alszik el, szóval az van hogy hanyatt altatom, majd mielőtt felriadna, hasra fordítom és így már tud órákat is aludni.
2012. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem fektethetem most sajnos hason pedig eddig mindig úgy aludt el..

az orvos mondta hogy csak hanyatt feküdhet..

2012. dec. 15. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Miért:(?

Akkor a szoros bugyolálás segíthet:)! Azt próbáltad már?

2012. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

csípőficam vizsgálaton mondta az orvos hogy tornáztassam és hogy ne aludjon hason mert csámpás lesz...

ezért kell háton aludnia (amit nagyon nehezen szokik meg)

2012. dec. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!