Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai pánik! Miért sír...

Éjszakai pánik! Miért sír ennyire keservesen éjjelente a kisfiam? 16 hónapos,2 napja ordítva, sikítva ébred. Alig, nagyon nagyon nehezen tudom megnyugtatni.

Figyelt kérdés

Kapcsolok lámpát, ölbe veszem, átviszem a nagy ágyba, bekapcsolom a tévét, dudolok neki, simogatom, ringatom...de ő csak sír és sír, rúgkapál a lábaival, nem engem rúg, csak a levegőbe rúgdos. Lehet ez a foga miatt? De ha igen miért csak éjjel? Nappal csak a szokásos fogzási tünetek vannak, nyál, rágcsálás, nem evés.

Valakinek csinált már ilyet a gyermeke?


2012. okt. 10. 14:35
 1/6 anonim válasza:
Nekem a kisfiam 18 hónapos, ő is sokszor ébred így. Napközben semmi komolyabb gond, de a múlt éjszaka is 3 órát szenvedtünk, hogy elaludjon. Rá is akkor jellemző ez, amikor jön a foga, legalábbis most is fogzik. Vagy még az időjárás is bekavarhat. Próbálj meg fájdalomcsillapítót adni neki, ez nálunk beválik (Nurofen szirup). Én nem kapcsolok lámpát, mert az jobban felébreszti, sötétben felveszem és járkálok egy kicsit. A fájdalomcsillapítót pedig kevés folyadékba teszem. Ha fáj valamije, akkor ettől elmúlik, és utána hamar el szokott aludni. Én csak végső esetben adok neki fájdalomcsillapítót. Mi most az alsó fogak közül a 4.-et várjuk. Lehet, hogy az fájdalmasabb, mint az elsők. Sok sikert, remélem hamarosan megoldódik a probléma.
2012. okt. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 22 hónapos nem alussza át az éjszakát, minden praktika kipróbálva, amikor Neki keresgéltem a neten ezt találtam, elég érdekes infó.

[link]

2012. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nurofent szirupot beleteszed folyadékba? Jól értem?
2012. okt. 10. 15:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Tejóég...a linktől nem lettem nyugodtabb:-/
2012. okt. 10. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Jajj nem akartalak megijeszteni, inkább nyugtatónak szántam, hogy nincs baja és el fog múlni, ha egyáltalán tényleg erről van szó. Bocsi, tényleg jót akartam.
2012. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem! ne vedd magadra...nem neked szól, hanem annak, hogy ilyen van...(?)

De ő ébren van....legalábbis nyitva van a szeme, pislog, de néz oda néz...szerintem ébren van.

2012. okt. 10. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!