Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jó ötlet leszoktatásra?

Valami jó ötlet leszoktatásra?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos a kisfiam és több mint 7 kiló.

Az a probléma, hogy állandóan tartogatni kell és ez mellett még sétálni is vele. Ha leülök vele vagy berakom a kiságyába, játszószőnyegére olyan ordítást csinál, hogy nem lehet kibírni. Van a kiságyába mindenféle játék, forgó zenélő, rágóka, de semmi nem köti le.

Már a kórházba is ezt a sétálós témát csinálta és azóta sem tudjuk erről leszoktatni.

SOS-be valami jó praktika?


2012. dec. 14. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

(minden gyerek ezt a sétálgatós-ölben levős dolgot szereti, evolúciósan vannak a testközelségre kódolva)


Lassan megtanul önállóan helyet változtatni, kúszni, mászni, akkor már nem kell cipelni ;)

2012. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta 4 hónapos koráig. Hiába ültem le vele hintaszékbe, feküdtem mellé a játszószőnyegre semmit sem ért. Egy időben nagyon szerette, ha a pelenkázóra fektettem, és fölé hajolva báboztam, neki, beszélgettem vele, énekeltem neki. A másik ilyen hely a franciaágy volt. Hasra tettem, vittem oda játékokat, és lefeküdtem vele szemben. 5 hónaposan kezdett kúszni, onnantól jobban szeretett egyedül mozogni. Fél éves korától, mikor mászni kezdett kifejezetten idegesítette, ha ölben volt. Majd ha megtanul önállóan helyet változtatni, az segít.
2012. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!