Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rossz ötlet volt?

Nagyon rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos. több mint 3 napja nem kakált és már nagyon kétségbe voltam esve. Kipróbáltam glicerines kúpot, hashajtót, normaflore t, szilvalekvárt és megprobáltam lázmérővel megkakáltatni de sajnos nem engedte annyit mozgot... Végül, persze nagyon finoman, feldugtam neki a kisujjam amit bekrémeztem és így sikerült kakálnia.. Mit gondoltok? Természetesen ha lehet soha többet nem csinálok ilyet de komolyan meg ílyedtem..
2012. nov. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
lehet nem ártott vna a kezedre gumikesztyű....de sztem így sem lesz semmi baja.de ha nem fájlalja a hasát én nem folyamodnék ilyesmihez.inkább adnék neki erre speciális vizet
2012. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni akartál, de azért vigyázni kell az ilyennel, mert a körmöd széle (még ha pici is) megsértheti belüről. A gumikesztyűvel egyett értek.
2012. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!