Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a pihenőszéket újszülött...

Ezt a pihenőszéket újszülött kortól lehet használni? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2009. ápr. 16. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tenném ebbe az újszülöttet. Beleeik az aljába, teljesen összegörnyed.

Vízszintesben a legjobb neki.

2009. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem nem ilyen van, csak hasonló, Fisher price, de mi születéstől kezdve használtuk. lasssan 5 hónapos lesz, és imádja. mostanában ebben szoktam etetni is.

a védőnő azért nem ajánlotta, mert nem fog rendesen fejlődni, stb. hát nálunk pont az ellenkezője volt, 4 hónapos korára hasról-hátra fordult, most már oda-vissza, és kúszni is kezd, húzza magát ülésba. szerintem egyáltalán nincsen elmaradva. persze ha elsludt, akkor vízszintes helyre tettük.

nem jó, ha egész nap abban van, de nem lesz tőle semmi baja, ha néha beleteszed. mi mostanában egyre többet használjuk.

2009. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonlo van az is fp-os csak az dzsungeles,de a váz ugyan az és a sulyhatár is(szerintema dönthetösége is mert 2 pozicios),mi az 1 honapos babánknak vettünk,nagyon tetszett neki és nem görnyed benne mert ha kihajtod a lábát alul hogy ne hintázzon szinte fekszik benne igy kényelmes.Most már 6,5 honapos de még mindig szereti és sokat használjuk,meg amég nem ült ebben etettem mert 4,5 honaposan kezdtük a kostolgatást és erre is nagyon jo volt.Szerintem érdemes megvenni!
2009. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami a képen van, az sztem a bölcsőülés.

Biztosan fektethető, mert újszülöttkortól írja.

2009. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! 3 hetes édes kicsi lányom. :-) Megrendeltem de ha nagyon mély nem teszem bele. Amúgy is még sokat alszik de jó lesz később is ha majd többet fönt van. Tudom öt hintáztatni is. :-)
2009. ápr. 16. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!