Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszéket lehet...

Melyik pihenőszéket lehet újszülött kortól használni?

Figyelt kérdés
Melyik dönthető teljesen vízszintesig? Ti hasznosnak tartjátok egyébként magát a pihenőszéket? Melyik márkát ajánlanátok?
2011. jún. 24. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó dolog!!!!!!!, nekünk egy 12 évvel ezelőtti (örökölt) Chicco van, be lehet kötni a picit , teljessen dönthető - től egészen ülő pozicióig állítható, rzrn kívül ki is lehet hátul támasztani és akkor nem billeg.
2011. jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen pihenőszékünk van: [link] A 2 hetes fiam már most imád benne lenni. Szerintem nagyon hasznos, mert amikor végzem itthon a dolgom (mosok főzök, stb) akkor mindig tudom vinni magammal, és éppen ott teszem le, ahol dolgom van. Ahogy mocorog hintáztatja magát, és rezeg is a szék, amit kifejezettem imád. Az ára kicsit magas, de én azt mondom, megérte megvenni. Nagyon szeretjük.
2011. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmi FP-okat nézegettem, csak egyiknél sem volt egyértelműen leírva, hogy teljesen fektethető-e. És szerintem ez azért is jó, mert már egészen nagy gyerkőc is tudja használni hintaszékként. :)
2011. jún. 24. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyikbe bele lehet tenni újszülött kortól szerintem (javítsatok, ha tévedek).

A márka tök mindegy. Mi kaptunk ajándékba egy Fisher Price széket. A babám szerette. Aztán a második babánál mi magunk vettünk egy pár ezer ft-osat. Az is ugyanolyan tökéletes volt. Úgyhogy tapasztalatom szerint pihenőszékből fölösleges drágát venni.

2011. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk chicco van mint az első válaszolónak.Nagyon szeretjük.A full vízszintestől kb derékszögig lehet dönteni(jó a derékszög talán túlzás de majdnem) :)

Csak arra kell figyelni, hogy ha nagyobb babának is jó, akkor 5 pontos öv legyen benne.A miénkben csak 3 pontos volt, a lányom mostanság gyakorol ülni, félig döntött pozícióból nem is volt túl nehéz dolga, csak egy pillanatra fordultam el tőle és ő már lógott kifelé a székből fejjel lefelé!

Mert ugye ő még nem tudja kontrollálni, hogy mennyire hajoljon előre.

Hozzátenném, hogy a konyhaasztalon volt a szék, nekem meg az egekben a vérnyomásom!

Még aznap vettem 2 pár kapcsot és hevedert és rávarrtam a székre, így nem tud kibukni belőle.

Szóval szerintem erre figyelj mindenképp, de ettől eltekintve a világ legjobb találmánya :)

6 hós lesz elsején a lánykám

2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!