Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális, hogy a 6...

Mennyire normális, hogy a 6 hetes kislányunk 10 órát alszik egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Nagyon örülünk neki, mert az első 4 hét maga volt a pokol, csak nem tudom, hogy nem lesz-e baj, hogy ennyi időd kaja nélkül tölt. (estére tápszert kap) Nappal egyébként 2x 1,5 órákat alszik, eszik, gyarapodik rendesen. (persze meg fogom kérdezni a védőnőt erről...)
2012. dec. 15. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 2 hetes korától este 7:30-8 fele elalszik és csak reggel 5-6 fele kel.Már 3 hónapos,szépen fejlődik,szerintem ez nem gond,hanem szerencse :)Lesznek még nehéz éjszakák,addig örülök,hogy ilyen jó alvó )))
2012. dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, sőt hatalmas szerencse.

Fel ne ébreszt!! .:D

vannak olyan védőnők, akik azt javasolják , hogy fel kell ébreszteni, de eszedbe se jusson!

Lesz ez még így se!

2012. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megkerdezhetem mennyi tapszert eszik este? :) mondjuk a 10 ora eleg soknak tunik de ha napkozben nem alszik akkor valamikor be kell potolni. az en kisfiam 5 hetes de maximum 4 orat alszik egyhuzamban, igaz o napkozben is sokat alszik. mi is adunk tapszert is kiegeszirteskent.
2012. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este sokat evett, 150 ml-t. Remélem nincs semmi baja, mert most is alszik. (szopi közben bealudt)

Ha alszik az a baj, ha nem alszik az a baj...:( Úgy aggódom mindenen...

2012. dec. 15. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mind a három fiam ilyen volt. Az egyik már 4hetes korától az egész éjszakát átaludta, este 8-tól reggel 6ig, két hós korára 8-8ig aludt. A másik kettő 5 ill 6hetesen.

Éjszaka nem is keltek annyit enni, max egyszer. És az fokozatosan kitolódott.

2012. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hetes korától este 7től alszik hajnal 3-4ig,5hetes korától már aludt 7től reggel 6-8ig is,de van néha hogy felkel még elöbb,de aztán alszik tovább.Nappal alszik 1*3-4órát,1*1órát.Ő is este kap csak tápszert.Ha hizik,nincs gond.Lányom napi adagja 800-1000mili és 11nappal múlt 2 hónapos.
2012. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!