Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neogranormon babafürdetőt...

Neogranormon babafürdetőt lehet használni újszülött bőrére?

Figyelt kérdés

Levendulás és sima is van belőle csomagban.

Megvehetem őket?



2012. dec. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Azt használd amit az orvos felír. Újszülöttnek még az sem nagyon kell, csak sima víz. Ha nagyobb lesz, majd használhatod, de most még ne!
2012. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
NE!Csak a gyógyszertárit.kisfiam unokatesójának ekcémás lett a bőre a bolti sz@rságoktól.csak 6 hónapos kortól használj ilyen-olyan készítményeket!
2012. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak a gyógyszertárit használd!Legalább fél éves korig.A fürdetőt használhatod krémnek is ha nagyon száraz a baba bőre,nem tartalmaz semmi olyat amiket a bolti mellesleg jóval olcsóbb is.
2012. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak az orvos által felírtat használom még. 4 hónapos múlt a babám.
2012. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszertárit! Vagy használhatod a Babé fürdetőt, vagy Saforelle fürdetőt!
2012. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ettől féltem. :(


én mondjuk a gyógyszertári fürdetőről is olvastam vegyes véleményeket.

2012. dec. 15. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Neogranormon egy nagyon jó és megbízható készítmény, gyógyszergyárban készítik, nem pedig a kozmetikai iparban. Ráadásul Magyarországon. Ha aggódsz, használd hat hétig az orvos által felírtat, de utána nyugodtan használhatod a Neogranormont. Én például nem vagyok oda annyira a gyógyszertáriért.
2012. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

őszintén szólva nekem a gyomrom felfordul ettől a gyógyszertári kencétől. :(

egy ideig az arcomra használtam, nem mondom, hogy rossz, de ha van más bevált, akkor inkább azt használnám. szinte mindenki azt mondta, hogy eleinte mást ne nagyon.

2012. dec. 16. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd hogy kiütéses legyen a babád legalább pár hétig azt használd,nem véletlenül írják fel azt az orvosok.De végül is nekem mindegy neked kell eldönteni.
2012. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!