Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek mennyi tartalé...

Anyukák, nektek mennyi tartalék pénzetek van, amihez, ha vészhelyzet van, hozzá tudtok nyúlni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 21:09
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%

40e

néha el kell venni belőle, de aztán visszapótoljuk

2012. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez mindenkinek más. van akinek semmi és van akinek több millió. Ez nem anyukaságtól függ.

Nekem igen sok van, mi külön kasszán vagyunk a férjemmel így mindenki sporol a magáéból, de a gyerek és a közös dolgainkatt együtt vagy a férjem fizeti.(amikor dolgoztam 50-50%-ban most hogy itthon vagyok a gyerekekkel én csak kavasebb dolgot fizetek bele)

2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
olyan 10 ezer ft van amit nem osztok be soha semmire hó elején mert jöhet bármi egy kilyukadt cipő egy fogászat egy nagyobb betegség a gyerekeknek. Egyébként félretett pénzünk nincs! Hiteleink viszont vannak.
2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
39%
passz... minden pénzügyet a férjem intéz, és ez így jó... :)
2012. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
Amihez bármikor hozzáférünk, az 300.000. Ezen felül van még tőzsdén, betétben, ilyen-olyan megtakarítási formában 1,5M.
2012. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Igen, ez valóban változó. Van kinek milliói vannak félretéve, van kinek millió hitele van! Ezt csak kíváncsiságból tettem fel, és azért az Anyukák között, mert hát mi vagyunk azok, akiknek a jövedelmének egy része kiesett.
2012. dec. 15. 21:30
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nekünk egyáltalán nincs, ha baj van édesapámék tudnak segíteni, de csak ha tényleg nagyon muszáj akkor kérünk.Másik meg a férjem főnöke elég rugalmas akár a hónap közepén is tud előleget adni, ha sürgős.
2012. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Akiknek nincs félretett pénzük v. csak kevés, az miért van? Kevés a bejött jövedelem v. hitel v. gyorsan elköltitek?


Kíváncsi vagyok, mert mi is hitellel, relatív kevés félretett pénzzel éljük az életünket és hajlamos vagyok nem jól beosztani is.

2012. dec. 15. 21:34
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

Negyedik vagyok, a nullára lepontozott. :)

Ne legyetek már ilyen feministák és előítélkezők, anyukák... én beismerem, hogy a férjem ért a pénzhez, én meg nem, max. elkölteni tudom. Mi azért élünk boldogan, harmóniában, jólétben, mert mindenki azt csinálja, amihez ért. A pénzügyek a férjemnek jutottak. Tessék, le lehet ezt is pontozni. :)

2012. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a lepontozást már bánom hogy válaszoltam "biztos" jószántunkból állunk így momentán hogy nem tudunk többet félretenni...de nem kell az álságosság, mert több tízezren élnek még így se és rosszabbul. Mi legalább fizetjük amit vállaltunk. Nulla szülői vagy bármilyen segítséggel.
2012. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!