Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babájával minden rendben volt a hallás vizsgálaton de később kiderült hogy nem jól hall? Vagy egyáltalán létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed hogy nem hall a kicsi akkor tapsolj nagyon nagyot mikkor pihenne, meg fog ijedni de megvigasztalod te pedig meg nyugszol :) Igaz nem tudom mért kérdezted de ne aggodj. ( Én sokszor féltem hogy nem hall egy jó másfél - két hónapig ) Főleg hogy toxoplasma gyanús voltam.
2012. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van. Barátnőmék lánya öt éves,most derült ki,pedig újszülöttként csináltak neki hallásvizsgálatot és ott még rendben volt. Az a baj a tapsolós dologgal,hogy attól még,hogy azt meghallja,nem biztos,hogy a hallkabb hangokat is jól hallja. Vidd el inkább,ha aggódsz!
2012. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csökkent hallás több mindentől is kialakulhat később is. Például okozhatja mandulagyulladás is vagy akár fülgyulladás. De ha sokszor náthás és tele van az orra akkor sem hallanak tökéletesen a kicsik. Vidd el fülészetre, nagyon gyorsan és fájdalommentesen vizsgálják a hallást.
2012. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6hetesen voltunk hallás vizsgálaton és ott minden rendben volt
2012. dec. 16. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Felénk 6 hetesen és 6 hónaposan is vinni kell hallás vizsgálatra
2012. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!