Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen frappáns, ötletes,...

Milyen frappáns, ötletes, vicces becenevet lehet adni a kis tesónak szerintetek?

Figyelt kérdés
Direkt nem írok nemet, mert nem a húgi, és öcsi válaszokat szeretném kapni:)))Minden válasznak örülök-köszönöm!!!!
2012. dec. 17. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem szólítjátok simán a nevén!

Én sosem értettem miért kell valakit húginak vagy öcsinek hívni, hiszen szerencsétlennek van normális neve is.

2012. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi szeretnénk becézni is, ezért érdekelnek a válaszok....
2012. dec. 17. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában vagyis szerintem egy becenév, ami nem a névből ered, az valami miatt kialakul/ráragad az emberre. Nem lehet csak úgy kitalálni egyet. Pl oké holnaptól pl tulpán lesz a beceneved.
2012. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a kistesó egy ideig pont a valós nevén nem "futott", mindenki becézte valahogy a családból. Kezdetben ő volt Nokedli, mert olyan kis duci és beleharapnivaló volt valahogy.... aztán Bogyó meg Bobó, de ezek részben a nevéből adódtak merthogy Botond, és összevonva Bogyóbotinak is hívták rendszeresen. Most 3 éves lesz, és egy ideje leginkább a Banditát használjuk.


Meg a kicsi két hónapos korában egyszer szoptattam, és a lányom (aki 17 hónappal idősebb az öccsénél) odajött kirakózni, aztán elkezdte nézni mit művelünk és közben félhangosan kommentált: - Eszik... vagy iszik.Iszik. Tejet iszik. Hmmm. Tejet iszik Botika ... BOCIKA! - na innentől kezdve jónéhány hónapon át rendszeresen szólítottuk Bocikának is a kicsit, főleg kajaidő környékén :)

2012. dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!