Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hónapos babám miért...

2 és fél hónapos babám miért "eszi" az öklét?

Figyelt kérdés
azt mondták nekem ,hogy cumit adjak a szájába és ne engedjem hogy az öklét tömje a szájába.a cumit sohasem fogadta el,sír tőle.mit csináljak?
2012. dec. 17. 11:37
 1/10 nittababy ***** válasza:
100%
Jön a foga és azért!!
2012. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne tömhetné az öklét?

Valószínű fogzik és ezért csinálja. Ha nem kér cumit, ne erőltesd. Én is adtam cumit neki, most 21 hónapos és tiszta függő. :(

2012. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jön a foga, szopni akar (szoptatod? akkor ilyenkor tedd nyugodtan mellre, hadd cumizzon azon)
2012. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
éhesnek nem éhes az biztos.szopiztatom persze.ilyen hamar jönne a foga nem korai még?tény ,hogy a nyála is nagyon folyik...
2012. dec. 17. 12:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai.

" hónapos kora óta csinálta a lányom és 9 hónaposan jött ki az első foga.

Unokaöcsémnek 4 hónaposan 3 foga volt.

2012. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk, 11 hetes a kisfiam.
2012. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai.Az enyém is két hónaposan kezdett fogzani a védőnő is alig akarta elhinni,aztán 4 hónaposan kibújt 2 fog egyszerre.
2012. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kisfiam is kb 2 hónapos kora óta folyamatosan a kezét rágja, vagy amit épp be tud tömni (takaró, a ruhája, textilpelus, stb.). Most 5 hónapos, és most kezd kibújni a két alsó foga.
2012. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ezt csinálta 2 hónaposan, nyáladzott, ette az öklét, mondtam a doktornőnek, hogy biztos jön a foga, erre jól kiröhögött, hogy dehogy is. Ez természetes dolog ilyen idősen, ugyanis ekkor fedezi fel, hogy van keze. Később már nem csak a kezét, hanem a lábát (ha meg tudja fogni), a játékokat, mindent amit a kezébe tud majd venni a szájába akarja tömködni.

Persze van olyan baba, akinek már ilyenkor "mocorognak" a fogcsírák az ínyében, és ez csiklandozza, esetleg fájdalmat okoz neki, de nem hiszem, hogy itt minden gyerkőcnek már jön a foga 2 hónaposan.

2012. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!ment a zöld kéz
2012. dec. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!