Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyünk még egy kiságyat?

Vegyünk még egy kiságyat?

Figyelt kérdés

sziasztok! a kisfiam 15 hónapos lesz amikor kistestvére születik. a fiam kiságyban alszik, de van egy bölcsőnk is, amit nászajándékba kaptunk. egy percet sem töltött benne, nem szerette.

nem tudom, vajon a testvérének jó lenne a bölcső? vagy inkább vegyünk még egy kiságyat?

a fiamnál nem is erőltettük a bölcsőt, jobban bejött neki a kiságy, de lehet, ha nem lett volna választás, megszokta volna a bölcsőt is. tanácstalan vagyok. nem szívesen költenék feleslegesen még egy ágyra.

egyátalán mennyi idős korukig kell a babáknak rácsos ágy? mikor kaphatnak -gurulásvédős- gyerekágyat?

Kedves tapasztaltabb Anyukák légyszi adjatok tanácsot!

köszi!


2009. máj. 22. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 éves lesz a fiam mire jön a tesója.

Ő nem olyan fejlett azért mint más vele egykorú 18 hósak mert neki MOST még biztosan nem vennék gyerekágyat jó neki a rácsos, nem régóta megy és nem értené h onnan alvásidőkor nem szabad kiszállni stb.

Nekem azt javasolták hogy 2 éves korára már lehet neki gyermekágyat venni, a legtöbb ismerősömnek már most 18 hósan is rendes ágya van a gyerkőcnek leesésédővel.

De egy barátnőm pl. most szült és ő a picijét bölcsőben altatja a nagyobb meg rácsos ágyban van:)

Ha lenne bölcsőm én is ezt választanám :)

És utána még mindig látod h megérett e már egy saját rendes gyerekágyra a nagyobbad!

2009. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ne vegyetek!

3-4 hónapos koráig simán ellesz a pici a bölcsőben, s mire kinövi, a nagyobb már 19 hós lesz, s akkor már vehett neki gyerek ágyat, így nem kell még egy felesleges kiságyat venni.

Barátnőmék 18 hónaposan már gyerek kanapét vettek a kisfiúnak, napközben össze van csukva, ül rajta a kisfiú, éjszakára kinyitják neki , az anyukája mellé fekszik úgy altatja a fiút, s alacsony a kanapé, a földön van a szivacs, nem esik le róla.

2009. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! megfogadom a tanácsotokat, nem veszünk új kiságyat. remélem a kicsi jobban fogadja a bölcsőt, mint a bátyja :)
2009. máj. 22. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell vennetek, esetleg nézzetek ki már előre egy olcsóbbat, aztán ha nagyon nem megy a bölcsőben alvás, egy óra alatt be lehet szerezni egy másik ágyikót :-)!
2009. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! ezt is megfogadom!
2009. máj. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!