Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnyugtatnátok. Ugye nincs baja?

Megnyugtatnátok. Ugye nincs baja?

Figyelt kérdés
Szopcsi közben véletlen rá ejtettem a kislányom buksiára a teledonomat.leakartam rakni és kiesett a kezemből.annyira lelkiismeret furdalásom van.egy picit sìrt de sztem csak mert felakartam venni és ki vettem a cicit a szájából.:(
2012. dec. 17. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
A gyereket ejtetted el vagy a telefont?minek telefonálsz olyankor?én azt se szerettem ha bárki megzavar közben,akkor a baba se tud az evésre koncentrálni.
2012. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ennél nagyobb balesetek is lesznek,amikor járni tanul:) de azért olyan rövid az idő,ameddig ilyen szoros kapcsolatban lehettek,ne rontsd el telefonálással..
2012. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem inkább megijedt picit, nem hiszem, hogy lesz baja, bár nem írtad, mennyi idős a babád. Szerintem se telefonálj szoptatás közben :)
2012. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Első!

Szerintem a kérdező elég értehtően írta, hogy a telót ejtette a baba buksijára.Sajnos régebben egyszer velem is előfordult, ahogy tettem le kb 20 cm-ről ráesett. Nekem is lelkiismeret furdalásom volt, de szerencsére neki meg se kottyant. Azóta sokkal jobban figyelek. Máskor legylél óvatosabb! Amúgy az én babám eleinte nagyon sokat szopizott, akár egy órán át is, és sokszor csak ilyenkor volt időm a férjemmel beszélni, szerintem abban nincs semmi rossz.

2012. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2hónapos.és nem telefonáltam hanem a kezembe volt és leakartam rakni
2012. dec. 17. 16:48
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Akkor minek volt a kezedben?fb-oztál???egyre jobb...
2012. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rossz indulatú.nem hiszem hogy be kellene számoljak egy ilyennek mint te.ha tudni akkarod még facebookom sincs hogy szo...ad :).
2012. dec. 17. 17:20
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
A Kérdező magánügye, hogy mit csinált a telefonjával. Nincs jobb dolgod utolsó, mint mást piszkálni?
2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésre válaszolva: szerintem sem lesz semmi baja, nyugi.

Egyébként meg ne legyen már ilyen bigott a társaság. Az első 1-2 hónapban, amikor gyakran 30-60 perceket szopiznak a picik, ráadásul abszolút magukba fordulva, akkor miért ne lehetne adott esetben telefonálni, olvasni, netezni. Speciel ezeket az elején én is csináltam, amikor pedig a picur olyan 2 hónaposan elkezdte keresni a szemkontaktust, akkor természetesen minden egyéb tevékenység abbamaradt és csak rá koncentráltam szopi közben. Nem hiszem, hogy ez akkora tragédia lenne!

2012. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
És ha facebookozik akkor mi van? Én igen is szoktam szopi közben facebook-ozni. Ettől rossz anya lennék???? Szerintem az nem itt kezdődik...
2012. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!