Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermi félelem. Szeretném...

Konditermi félelem. Szeretném ha megnyugtatnátok, hogy nincs mitől félnem. Vagy van?

Figyelt kérdés

20 év körüli lány vagyok és most fogok életemben először ellátogatni egy konditerembe. Ettől nagyon félek. Egy fiú barátom rángat el magával. Félek tőle, hogy mindenki engem fog majd nézni vagy szerencsétlenkedni fogok, esetleg oda jön majd hozzám valaki, hogy segítsen e. Biztosan hülyének tartotok emiatt de ez most az egyik legnagyobb félelmem. Egyébként nem vagyok túl figyelemfelkeltő :D Úgy értem 160 cm körüli vagyok és kb. 54 kg.

Sokkal nyugodtabb lennék ha egy lány kísérne el.

Mi a véleményetek erről? Ti is így éreztetek először? Kell ezektől tartanom?


2010. jún. 27. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Először én is igy éreztem,de 5 perc múlva rájöttem,felesleges volt félni,senki nem nézett,mindenki el van foglalva magával meg az edzéssel.Az meg h segiteni odamennek előfordulhat,de nem a bénázás miatt,csak kedvességből,vagy tanácsot adni.
2010. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem kell izgulni, ne félj! :)

Én is lány vagyok, járok kondizni, eleinte megnézett mindenki (hiszen többségben fiúk járnak kondizni), felajánlották a segítségüket is, nagyon jó fejek voltak. Illetve még mindig azok, csak már nem szorulok segítségre. :)

2010. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, menj le bátran:) Mindenki magával lesz elfoglalva, nem szokás senkit sem kinézni, mindenki volt kezdő. Ha pedig valaki odamegy segíteni, azt ne kudarcként éld meg, hanem örülj neki :)
2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maximum azért segítenének, mert meg akarnak ismerni :)

Mondjuk, ha fiuval mész, lehet, hogy rád se néznek!

2010. jún. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jócsaj vagy és bénázol akkor lehet rád fognak hajtani :D ,de ha fiúval vagy akkor nyilván nem. Mindenesetre nem kell félni, nem egy vesztőhely az edzőterem. Mindenki kezdte valahol, mindenkinek volt olyan, hogy első alkalom amikor lement a terembe. Alapvetően szerintem edzőterembe normális emberek járnak, legalábbis hozzánk.
2010. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!