Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig mostátok...

Mennyi idős korig mostátok nap, mint nap a baba haját?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 és fél hónapos, nincs túl nagy haja, de azért már elég sokáig kell törölgetni, hogy száraz legyen.
2009. aug. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ennyi idősen már nem mostam naponta.

Igaz, a kisfiam haja elég nagy. Én kb. fél éves koráig mostam naponta, aztán kétnaponta. Most aszerint, mennyire izzadt a feje, így nyáron. Most egy éves és ha nincs nagy meleg heti 2-3-szor mosom.

2009. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi lennék!

Én kb.10 hónapos koráig mostam naponta a haját,de csak a furdovízével,nagyon ritkán használtam sampont.10 hónap után már csak kb.hetente kétszer.

2009. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! nagy hajú 10 hónapos fiamnak csak egyszer mosom egy héten a buksiját, babasamponnal. őszintén szólva, nem is menne minden nap, mert igencsak zaklatásnak veszi a dolgot...
2009. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom még csak 9 hónapos, pelyhes hajú. Én születése óta 2-3 naponta mosom neki. Ő sem szereti. A törlést meg főleg nem.
2009. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak az első 3 hónapban kb a koszmó miatt, azóta hetente 2x-3x. A sampon mégiscsak vegyszer, károsítja a hajat és a fejbőrt, nem beszélve a hajszárítóról, így próbálom betartani a heti kettőt, de ha naptejes/homos lesz, akkor persze soron kívül is mossuk.
2009. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint homokos :)
2009. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!