Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szereti nyalogatni...

A kutyám szereti nyalogatni az arcom, és én hagyom neki. Te ezt undorítónak tartod?

Figyelt kérdés
:)

2012. nov. 1. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez kedves, akkor nem mindegy, hogy más undorodik-e tőle, vagy sem? Megsaccolom.....50-50 %-ban lesz, aki undorodik tőle és aki nem undorodik tőle.
2012. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
enyém is igazi pusziosztógép,még ha feszült,izgatott is ezzel vezeti le hogy minket nyalogat. Nem tartom undorítónak,tiszta a kutyám,féreghajtva van,nem beteg. De mondjuk én nem szeretem ha az arcomat nyalogatná,az tabu:)
2012. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
én speciel utálnám ha nyalogatnának, de ha neked ez örömet okoz, akkor hagyd:)
2012. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az undorodás szubjektív dolog, az viszont ténykérdés, hogy nem higiénikus.

ha hagyod is, legalább a szádat kerülje el a nyelvével, és lehetőleg moss arcot utána.

2012. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre leszögezem hogy imádom a kutyákat és ők az életem. Ennek ellenére azt mondom, hogy: igen. Azzal a szájjal nyalja az arcod amivel a fenekét meg a nemiszervét. Arról már nem is beszélve ha mondjuk neveletlen is és pl valami szemetet megeszik (pl macskakakát) Ez nem prűdség, vagy állatutálat csak az igazság. De hát mindenki úgy él ahogy akar, de ha biztos nem örülnék ha a párom vagy szerettem csinálna ilyet és aztán az arca valamelyik érzékenyebb testrészemmel kerülne kapcsolatba... Arról nem is beszélve hogy feleslegesnek és kényelmetlennek tartom. A szeretetet máshogy is ki lehet fejezni.
2012. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2012. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az én kutyám notórius szarevő (emberekét eszi csak, kutyákét nem), elég hamar megtanultam ódzkodni a szájától :D Meg gondolom akinek nápolyi masztiffja van, az sem szokta hagyni, ha nem akar nyálba fulladni. De egy átlagos szájú kutyával szerintem semmi gond nincs, ha nem viszi túlzásba.
2012. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém is ezt csinálja. Még élek és én örülök neki. Más véleménye nem befolyásol. Sőt... Fürdés után odajön és szépen lenyalogatja a vízcseppeket a lábamról;)
2012. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj lehet hogy nincs igazam de egy kicsit szerintem azt vártad mindenki neki fog majd esni mindenkinek....bár mondom lehet nincs igazam csak a kérdés meg fogalmazása meg a smiley.....na mindegy. Én a kutyáimnak egyedül azt nem hagyom hogy az arcom nyaldossák amúgy én még puszilgatni is szoktam őket. : D (természetesen nem azután hogy sikeresen belefetrengett egy nagy adag lócitromba vagy egyéb nyalánkságokba.
2012. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!