Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát adjak rá estére?

Milyen pelenkát adjak rá estére?

Figyelt kérdés

11kg a lányom. eddig 4es pamperst adtam rá. Nem volt gond soha. Aztán nemrég megint volt papmers akció, de már nem kaptam 4est, csak 4+ost. Jó ideje ezt adom rá, de 80%ban kifolyik a pisi reggelre. Gondoltam lehet, hogy még nagy. Adtam rá 4es liberot. Hát az sem teljesít jobban. Mindig a combjánál lesz pisis. Van még itthon 5ös libero. Megpróbáljam azt is, vagy tudtok jobbat tanácsolni?

Éjjel nem iszik, és kb 11 órát van rajta a pelus.


2012. dec. 18. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Leírhatom nálunk mi vált be (de nem biztos, hogy nálatok is az fog beválni): Babylove 4+ - DM-es márka. 10-11 kilósan ezt adtuk rá és tök jó volt.

Most már 12,5 kiló és Huggies 5-öst veszünk neki estére. Kibírja.

2012. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
próbálj ki más márkát is.nekünk a 3as tescos nagy még,de a 2es kicsi.a liberobol 2esből mindig minden kifolyt.most valami Dada nevű 3as van.ez jó.ő még csak 2,5hónapos,5700-6000g körüli...
2012. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam van és a fehér Pamperst adom rá éjszakára.
2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5-ös Libero Up&Go.
2012. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A 11 óra az nagyon sok. Próbáld legalább egyszer csendben tisztába tenni.
2012. dec. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Már másfél éves. Örülök, ha végigalussza az éjszakát, nem szívesen kelnék fel pelenkázni. Azért egy éjszakát ki kéne bírnia a pelusnak, csak valamit rosszul csinálok szerintem. De azért köszi a választ.


Igazából az érdekelne, hogy most a méret választással van-e a gond, vagy a márkával?

2012. dec. 19. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor add rá az 5 méretet. Jól felhúzod és összehúzos neki a pelust.Tűrd be a gumis részeket a combija mellett és a csípőjénél.Ha ez nem jó akkor próbálj ki más pelusmárkát,mert akkor ezek valószínű nem passzolnak a babád testi adottságaihoz.
2012. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerűen sokat pisil és a pelus nem tud annyit felvenni. Két dolgot tudok javasolni: textilpelust használni éjszakára és akkor annyi plusz betétet teszel bele amennyit a pisi mennyiség igényel. Vagy ugyanezt a "turbózást" meg lehet csinálni,hogy eldobható pelenkabetétet teszel pluszban a pelusba. Ilyen eldobható pelusbetéteket általában mosható pelust is árusító webáruházban lehet kapni.

Itt láttam pl., de biztos máshol is lehet kapni:

[link]

2012. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja, azt elfelejtettem kérdezni, hogy melyik pampers? Mert a narancssárga csomagolásút nem csodálom, abból mindent kispórolnak amit csak lehet
2012. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A Libero ált. azt a választ adja, hogy a méretben (pl. 4-es és 5-ös között) nem sok a különbség, szinte ugyanakkora. Inkább az jellemző, hogy több folyadékot bír magába szívni.

Ha nagy az 5-ös, azt úgyis látni. Itt-ott eláll.

Nekünk pl. volt olyan, hogy a 3-as már kicsinek bizonyult, de a 4-es még szemmel láthatóan nagy volt, főleg a fenekénél. Nem passzolt rá.

Mi akkor váltottunk Up&Go-ra, és azóta is csak azt veszem.

A lányom éjszaka kb. 2 dl vizet megiszik. A pelus reggelre teljesen megduzzad, de ki nem folyik belőle semmi.

2012. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!