Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne több türelmem...

Hogyan lehetne több türelmem a picihez?

Figyelt kérdés
5 és fél hós a kisfiam!sajnos sokszor nincs hozzá türelmem!nem bírom amikor órákig sír.ilyenkor úgy érzem hogy én vagyok a világ legrosszabb édesanyja!imádom a fiamat csak sajnos nincs türelmem,hamar kiborulok!mit tehetnék?
2012. dec. 18. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

próbáld megkeresni az okát, ami miatt sír "órákig".

Illetve, ne hagyd, hogy ennyi ideig sírjon.

Nem azt mondom, hogy cipelgesd a lakásban, de azért találd meg a módját, hogy szeretgetni tud.


Énekelj neki, háttérben mehet mondókás cd. Bábozzál. Kukucsoljatok.

Simogasd a testét, játsz a kezével.

2012. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nincs hozzá türelmed? Gondolom akkor is foglalkozol vele, vele vagy, amikor sír. Hidd el, más anyukát is "kiborít", ha a babája órákig sír, de ezért még nem vagy rossz anya.
2012. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi!sajnos a türelem hiánya miatt már azon vagyok hogy még egy gyereket nem szülök!24 éves vagyok és talán túl hamar vállaltam a babát!talán ha idősebb lettem volna addigra türelmesebb is!
2012. dec. 18. 14:29
 4/12 A kérdező kommentje:
persze foglalkozok vele meg nézelődünk csak idegesít hogy bármit csinálok nem nyugszik meg!meg órákig nem bírom hallgatni a gyereksírást :(
2012. dec. 18. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szégyen,nem szégyen én ugyan így voltam,mint te.És néha vagyok is még. :(

Én napi 2 MagneB6-ot szedek és tényleg használ+fejben kell "lerendezned" a dolgokat.Ne tudd meg én mennyit győzködöm magam,hogy "TÜRELEM,TÜRELEM".Az én kisfiam is extra sírós volt már újszülöttnek is és még most is ilyen,de lényegesen jobb a helyzet.Most 10 hós.Ahogy okosodnak kicsit könnyebb lesz.Bizony vannak ilyen babák,akik sírósabbak és sokkal,de sokkal több türelmet,odafigyelést igényelnek.Akinek nem ilyen jellem a gyermeke,fogalma sincs róla milyen megterhelő lelkileg,idegileg,fizikálisan,mindenhogyan.

Ha már végképp nem bírom,akkor szólok anyukámnak,hogy jöjjön el,ő 160 km-re lakik tőlünk sajnos.Olyankor megpróbálok kikapcsolni és olyat csinálni,ami jól esik a lelkemnek (thermál,séta,futás,stb.).Aztán ezt osztom be hónapokig.

Én bizakodom,hogy ha már 2-3 éves lesz,könnyebben fogunk egymással boldogulni.

Mindentől függetlenül,mielőtt még valaki kitekerné a leírtakat:IMÁDOM a kisfiamat és hálás vagyok,hogy Ő van nekem!

2012. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hidd el, mindenki elveszítené a türelmét, ha a babája órákig sírna. Lesz ez még jobb is!
2012. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valahogy rájönni miért sírhat? nagyon rossz lehet, én is kikészültem az elején. én sedatif pct szedtem egy ideig.
2012. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok én is (most leszek 25)!

Ugyan így érzek néha mint te! De összeszorítom a fogam és keresem a megoldást, megpróbálom megoldani! Én biztos, h nem fogok még 1 gyereket vállalni, bár nem emiatt, hanem én is és a párom is 1 gyerek pártiak vagyunk, de ha akarna, biztos, nem mennék bele :DD

Nemsokára jobb lesz! Az én lányom 10hós 7hós kora óta isteni vele, mert mászik, gagyvarászik, lehet vele játszani, ő is lefoglalja magát... Szóval kitartás...

Jah és én elmentem 5hótól edzeni heti 3×, na ott levezettem a feszültséget, azóta nyugisabb vagyok! :)Szerintem te is keress valami elfoglaltságot, ahol levezetheted a feszültséget. Ill. járjatok el a babáddal, barátnőhöz, Ringatóra, babatornára...

2012. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8. vagyok!

És nem vagy rossz anya! Én is azt hittem sokáig és néha még most is! És én sem nagyon viselem, ha a lányom sír, úgy nagyon, torka szakadtából!!!!! Ez is el fog múlni...

2012. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást mindenkinek!aranyosak vagytok!remélem túl leszek ezen az időszakon valahogy egyszer!tiszta a pelusa,evett,játszunk,volt levegőn és még mindig nyűgös!
2012. dec. 18. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!