Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne több türelmem...

Hogyan lehetne több türelmem a picihez?

Figyelt kérdés
5 és fél hós a kisfiam!sajnos sokszor nincs hozzá türelmem!nem bírom amikor órákig sír.ilyenkor úgy érzem hogy én vagyok a világ legrosszabb édesanyja!imádom a fiamat csak sajnos nincs türelmem,hamar kiborulok!mit tehetnék?
2012. dec. 18. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapos, de én is sokszor ki vagyok. Főleg a fáradtság miatt, mert az utóbbi időben nagyon rosszul alszunk, van, hogy éjjel 7-8x kel és sír-sír amíg cicire nem teszem. Nappal alig van el egyedül állandóan játszani kel vele. És nálunk is van ilyen, hogy már mindent kipróbáltam és még akkor sem jó valami. Szerintem jön a foga!!! Abban bízom, hogy ha elkezd mászni könnyebb lesz. Hát nagyon remélem! Kitartás nekünk!
2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs a helyesírási hibákért.
2012. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!