Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek karácsony körül volt...

Akinek karácsony körül volt egy hónapos a baba, vettek vmi ajándékot?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 18:38
 1/7 gabszem ***** válasza:
Kislányom 10,5 hónapos lesz karácsonykor, én biztos vettem volna neki valami apróságot, kis csörgőt ilyesmit.
2012. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van pár olyan dolog amit már megvettünk előre neki(játszószőnyeg, babakocsira játék) szerintem azt fogom a fa alá rakni!
2012. dec. 18. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem akkor mar 5 hos volt, kapott ajandekot. akkor is kapott volna, ha 1 hos.valamit biztos.a jatszoszonyeg jo otlet :)
2012. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hetes volt tavaly a kislányom, kiságy rácsára köthető játékot kapott.
2012. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem emlekszem,orultem,h elunk :-D hat hetes volt akkor es ot betettuk a fa ala,arra emlekszem :-)))
2012. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem dec 1-én született a kislányom. Őt raktuk a fa alá! Örültünk,hogy lyuk van a s.ggünkön... ;)
2012. dec. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly dec. 8-án született a fiunk!

Kapott karácsonyra csörgőket, játékokat! Már pontosan nem tudom tőlünk mit kapott, mert sok mindent vett a család is!

2012. dec. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!