Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy ciki kérdés, de...

Tudom, hogy ciki kérdés, de van olyan anyuka, aki még festi a körmét? Annyit mosok kezet magamnak meg a gyereknek, hogy 2 napig se bírja a körömlakk, ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én zselés lakkozást használok. persze ezt manikűrös csinálja meg, de nekem 3 hétig simán fennmarad, úgy hogy nem pattogzik, stb...neked is ezt javasolnám :)
2012. dec. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én is zselés lakkot használok,de én boltban vettem. S-he a márkája 1300Ft körül van,de nagyon sokáig elég. Kifestem bármilyen körömlakkal,amit szeretnék és ráhúzok egy réteget a zseléből. Igaz 3 hétig ugyan nem tart(nyilván a manikűrös másképp,más eszközökkel csinálja) de tartós,1 hétig simán kibírja.
2012. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a festett körmöt, aztán pont a miatt amit Te is írtál, rávettem magam a zselés lakkozásra, manikűrösnél. Nagyobb kiadás ugyan mint otthon lakkozni de nekem jó érzés volt "rendben" tudni a kezeimet:). Három hetente mentem.

Ja, és szerintem nem ciki kérdés:)!

2012. dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aztán ez mitől ciki kérdés? :)))

Én is azt a zseléset használnám, jókat hallottam róla én is, egy próbát mindenképpen megér!

Nekem műkörmöm van, tehát nem próbáltam ki, de az elsőnél nem volt és én is utáltam, hogy 3 másodpercenként lekopott a sima lakk :)

2012. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én beruháztam 3-4 darab 4000,- forintos körömlakkra (nem zselés). Így azért olcsóbb, mintha 3 hetente járnék manikűröshöz.
2012. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én anyukám lakozza, bár mi már felnőttünk :)! Astor lycra up to 10 days. Csak ajánlani tudom. Ezres körül van az ára és eddig a legcsodásabb körömlakkom. Csak sajnos nekem nem tetszenek a színeik :( Csak kettőnek, az már meg is van.
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 6-7 ezer forintos sima lakkok is lekoptak par nap alatt. En magamnak festem Shellac-kal, ez egy nagyon jo minosegu zselelakk, 2-3 hetig nem kopik le, barmilyen hazimunkat csinal az ember. Igaz, ez nem olcso verzio. De lehet kapni olcso zselelakkot is, az nem tudom mennyire tartos. Az olcsobb verzional 15 ezerbol mar fol lehet szerelkezni szerintem. Kell egy egyszeru UV lampa, elokeszito folyadek, fixalo folyadek, alap es fedo lakk, vattakorong, par szines lakk, amit szeretnel, aceton a leoldashoz. Asia centerben van nehany szakuzlet, ahol be lehet szerezni ezeket es "markas" lakkot arulnak, brillbirdot es crystalnailst. De lehet rendelni is.Persze lehet ugy is csinalni, hogy kifested a kormod sima egyszeru lakkal, ha megszarad, rahuzol egy zseles fedolakkot es berakod az uv lampaba, de nekem ez nem valt be, nem olyan tartos. Igaz, legolcsobb megoldas.

De azt is meg kell jegyeznem, hogy nem tesz jot a koromnek. Mert ugye 2-3 hetente le kell oldani acetonnal az egeszet, megviseli a kormot.

2012. dec. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
avonosat. A körömlakkra kenek egy réteg színtelen körömápoló lakkot, elég sokáig bírja, bár nem tudom, hány napig.
2012. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!