Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon ciki hogy egy kislányna...

Nagyon ciki hogy egy kislánynak nincs fülbevalója?

Figyelt kérdés

Szerintetek tetessünk be csak azért, mert így szokás?


1 éves múlt


2012. nov. 28. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az?

mi se tudjuk még mikor tetessünk, igaz ő még csak 4 hós lesz. Nem érdekel, ha fiúnak nézik (rózsaszínben is...)

2012. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én kilövettem a lányom fülét, mint kiderült, feleslegesen. A bölcsiben nem lehet fülbevalót hordani. Igy be is nőtt a lyuk azóta, mert persze nem engedte 7végén sem visszarakni.
2012. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Mi addig nem fogjuk kiszúratni a fülét, ameddig ő nem kéri (velem is így tettek, nagycsoportban igényeltem a fülbevalót). Egy babának semmi szüksége fülbevalóra, sőt, balesetveszélyes lehet.
2012. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki! Egyáltalán! Sőt, én nem is tartom helyesnek, hogy még a kórházban kilövetik a csecsemő fülét.

Minek? Az a baba még akkor is gyönyörű, ha nincs fülbevalója. De ugyanígy gyönyörű egy hat hónapos, egy egy éves, vagy másfél éves kislány.

Szerintem úgy csináld, ahogy Te, Ti jónak látjátok. Ha Ti korainak találjátok, akkor felesleges. Ne csináljátok csak azért, mert mások csinálják, vagy mert azt mondják.

2012. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is lövetem ki a fülét, mert sok idegvégződés fut a fülcimpában, és én hiszek ezekben az akupunktúrás, és presszúrás dolgokban, szóval kicsit bezavarhat ez a füllukasztás.

Ha majd a kiscsaj akar fülbevalót, akkor természetesen megkapja :) ez az ő döntése lesz :)

2012. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jégtánc ***** válasza:
100%
Lányomnak sincs.Majd ha ő szeretne akkor majd kilövetjük.Azért ne tegyetek be fülbevalót mert így szokás.Ha nektek tetszik akkor semmi gond vele,de ne akarjatok a "szokásoknak "megfelelni.Úgy csináljátok ahogy ti jónak látjátok.
2012. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves múlt és nincs fülbevalója. Mort már nem is tetetnék, majd ha szeretne, akkor kilövetjük a fülét. Szerintem nem ciki.
2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Cikiiii??? Na ne röhögtess. És azért kilövetni a fülét, hogy mások mit szólnak.... Eszembe nem jutna.


Nekem személy szerint mondjuk egyáltalán nem tetszik, ha egy kisbaba ékszert visel. Meg szerintem balesetveszélyes is.


Szóval azért nehogy kilövesd a fülét, mert mások babájának ki van. De ha neked, nektek tetszik, akkor hajrá.

2012. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Inkább nekem az a ciki ha van. Én tuti nem rakatnék ha lenne lányom, majd ha akar nagy korában rakat magának.
2012. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Balesetveszélyes ilyen picinek a fülbevaló, majd ha nagyobb lesz és kéri, mi csak akkor lövetjük ki a lányom fülét. Egyébként anno anyuék velünk is így tettek...én általános iskolás koromban akartam fülbevalót, hugom pedig gimiben jutott odáig, hogy legyen neki. :D
2012. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!