Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babam miert nem az...

Emianya kérdése:

3 honapos babam miert nem az atlaghoz tartozik?

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvasom,hogy 3 honaposan mar elvannak,nezelödnek,jatszoszönyeg,pihenöszek meg ilyenek.az enyem,sehogy mashogy csak ölben van el.amint leteszem üvölt!miert?hianyozni nem hianyozhatok neki,mert ott lennek mellette.
2012. dec. 19. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs két egyforma baba lehet valamilye fáj neki ezért jobb ha ringatod.A lányom 4 hónapos koráig csak kézben aludt el és szinte csak kézben volt el mert így (gondolom én)jobb volt a pocijának.
2012. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
A 3 hónapos babák akkor vannak el egyedül, ha nem szoktattad hozzá, hogy napi 24 órában az öledben van.
2012. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Kisfiam ugyan ilyen baba,mint a tiéd.Ő már 10 hónapos és ez a mai napig megmaradt nála.Vannak ilyen gyerekek és az hülyeség,hogy mert így lettek szoktatva.Mi vagyunk az élő példa az ellenkezőjére.Ez nem annak a függvénye.

Több odafigyelést és közelséget igényelnek.

Mondjuk már azért javult nálunk a helyzet,mert önállóan megy és kezdi felfedezni a világot,szalad mindenhova.De ha olyanja van,akkor történhet bármi,nem tudom letenni az ölemből.

Ne aggódj és mindenek előtt ne hasonlítsd másokhoz!Ő ilyen.Imád téged és szüksége van arra,hogy fizikálisan érintkezzen veled.

Minket is furcsálltak eleinte a környezetünkben,de ma már megszokták,hogy ő ilyen gyerkőc.

Néha jobb nem az átlaghoz tartozni,azt hiszem. ;)

2012. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a gyerekek nagy része nincs el egyedül - inkább az anyukák szeretnek vetíteni. Nekem egyik gyerekem sem volt el soha egyedül csecsemőkorában, mindig foglalkozni kellett velük. Aztán, amikor érdekesebb dolgokat is észrevettek a világból, már nem kellettem annyira. A nagyobb ma már két és fél éves - le se köp, ha van más választása.
2012. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Az enyem is olyan volt mint a tied. Megprobaltam en a kisagyban sirni hagyni de 2 orat uvolteni szerintem nem egeszseges. szuksege volt a kozelsegemre. Ugyhogy vettem egy kendot eloszor, aztan 2 fele hordozot...Most mult 2 eves az egyiket meg mindig hasznaljuk mert azt a hatamra is tudom rakni...Boldog volt ha hozzam volt kotve. Imadta a cicit amit 9 honaposan elhagyott pillanatok alatt. Kiabalt ha hatat forditottunk neki es o a pihenoszekben volt...O ilyen. Kis atlagon feluli.

Ja es a mai napig az nyugtatja meg a fiamat ha elonti a fejet a kaosz, ha lefogom. Nagyon sokaig csak "lekotozve" tudott aludni, ujszulott pozban. Ha nem kotottuk be a kezet, felebresztette sajat magat a kalimpalassal, polyaban nem volt kepes megmaradni. Most nyar vegen elkezdett utni...ugy mult el, hogy lefogtam minden alkalommal.

Eljon az ido, amikor mar nem kellesz majd neki ennyire. De gondolj bele: nemreg meg a pocakodban volt. Megszokta, hogy ott ringattad ( en ezzel magyaraztam magamnak mert nagyon sokat gyalogoltam terhesen).

2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat.ezekszerint nem rosszabb az atlagnal.azt nem mondandam,hogy igy lett szoktatva,mert akkor van ölben,ha sir.ha csak 2 percre is elvan magaban,maris lerakom.a setalasban lehet valami,mert terhesseg alatt napi 5-6 km-t setaltam.es igen,most,hogy viszagondolok,mikor ültem,vagy feküdtem kezdett el a pocakban rugni.hat,remelem,hogy gyorsan kezd el felfedezni,nem könnyü egykezzel takaritani!:-)
2012. dec. 20. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!